خانه / علوم انسانی / دانلود پاورپوینت نظارت استصوابى در ایران و سایر کشورهای دنیا – ۴۱ اسلاید
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود پاورپوینت نظارت استصوابى در ایران و سایر کشورهای دنیا – ۴۱ اسلاید

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت نظارت استصوابى در ایران و سایر کشورهای دنیا – ۴۱ اسلاید ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود پاورپوینت نظارت استصوابى در ایران و سایر کشورهای دنیا – ۴۱ اسلاید “را از ایران فایل دانلود نمایید.


        نظارت : نظر کردن و نگریستن، مراقبت و تحت نظر و دیده بانى داشتن کارى. استصواب : درلغت به معناى تصویب، صوابدید و صلاحدید است. نظارت استصوابى در جایى است که مجرى نباید کارى را بدون نظر و اجازه و تصویب و صلاحدید ناظر انجام دهد و اگر کارى را بدون صلاحدید و تصویب ناظر انجام دهد، صحیح و نافذ نیست. مقصود از نظارت استصوابى که در مقابل نظارت اطلاعى یا استطلاعى است، این است که ناظر علاوه بر کسب اطلاع، صوابدید هم          مى نماید; یعنى مى تواند حکم و دستور هم صادر نماید و حکم او نیز مطاع و نافذ است برای دانلود کل پاورپوینت از لینک زیر استفاده کنید: …

این محصول “دانلود پاورپوینت نظارت استصوابى در ایران و سایر کشورهای دنیا – ۴۱ اسلاید  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلود پاورپوینت نظارت استصوابی در ایران و سایر کشورهای دنیا ۴۱ اسلاید

مطلب پیشنهادی

دانلود تحقیق جنگ و غزوه های پیامبر(ص(

دانلود رایگان دانلود تحقیق جنگ و غزوه های پیامبر(ص( ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود تحقیق جنگ و غزوه های پیامبر(ص( "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *