خانه / علوم انسانی / دانلود پاورپوینت مسائل سیاسی جهان اسلام – ۱۳۵ اسلاید
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود پاورپوینت مسائل سیاسی جهان اسلام – ۱۳۵ اسلاید

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت مسائل سیاسی جهان اسلام – ۱۳۵ اسلاید ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود پاورپوینت مسائل سیاسی جهان اسلام – ۱۳۵ اسلاید “را از ایران فایل دانلود نمایید.


          •یکی از الزامات شخصیت انسان مسلمان بصیرت و قدرت بر تحلیل رفتارها و پدیده ها است تا بتواند در پرتو تحلیلی همه جانبه از سطح و ظاهر پدیده ها عبور، و به درون امور و روابط ناپیدای آنها رسوخ کند.   •مقام معظم رهبری می فرماید: •«عالم‌ترین عالم‌ها و دانشمندترین دانشمندها هم اگر مغز سیاسی و فهم سیاسی نداشته باشند با یک آب نبات، بسوی دشمن می‌روند و مجذوب او می‌شوند. این نکات ریز را جوان‌های ما باید درک کنند.» ( روزنامه کیهان،۱۳/۱۱/۷۷٫) برای دانلود کل پاورپوینت از لینک زیر استفاده کنید: …

این محصول “دانلود پاورپوینت مسائل سیاسی جهان اسلام – ۱۳۵ اسلاید  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلود پاورپوینت مسائل سیاسی جهان اسلام ۱۳۵ اسلاید

مطلب پیشنهادی

مقاله ادبیات و سبک های شعری

دانلود رایگان مقاله ادبیات و سبک های شعری ، مقاله ، تحقیق این محصول" مقاله ادبیات و سبک های شعری "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *