خانه / علوم انسانی / دانلود پاورپوینت مدیریت اسلامی و اخلاق مدیریت – ۲۲ اسلاید
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود پاورپوینت مدیریت اسلامی و اخلاق مدیریت – ۲۲ اسلاید

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت مدیریت اسلامی و اخلاق مدیریت – ۲۲ اسلاید ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود پاورپوینت مدیریت اسلامی و اخلاق مدیریت – ۲۲ اسلاید “را از ایران فایل دانلود نمایید.


          اخلاق در لغت: شکل باطنی انسان که در انسانها متفاوت است. اخلاق در اصطلاح عبارت است از ملکات نفسانی که به سادگی منشأ صدور افعال انسان می شود. و این کیفیت یا از فضائل سرچشمه می‌گیرد مانند شجاعت، عفت و یا از رذایل سرچشمه می‌گیرد مانند کینه و بخل.  اخلاق مدیریت،عبارت است از ملکات نفسانی انسان، از آن جهت که اداره امور جمعی از انسان ها را در نیل به اهداف معین ،عهده دار است. موضوع اخلاق مدیریت عبارت است از نفس و روحیات انسان مدیر. فضایلی همچون : شجاعت، تأنی،شرح صدر، وقار ، حلم، بخشش و گذشت، نظم و انضباط ، و التزام به قانون، برای همه انسانها در همه شرایط زندگی خوب و بایسته است، لیکن برای مدیران و رهبران ، پسندیده تر و بایسته تر است. برای دانلود کل پاورپوینت از لینک زیر استفاده کنید: …

این محصول “دانلود پاورپوینت مدیریت اسلامی و اخلاق مدیریت – ۲۲ اسلاید  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلود پاورپوینت مدیریت اسلامی و اخلاق مدیریت ۲۲ اسلاید

مطلب پیشنهادی

دانلود فایل ورد Word تحقیق بررسی عقد وکالت

دانلود رایگان دانلود فایل ورد Word تحقیق بررسی عقد وکالت ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود فایل ورد Word تحقیق بررسی عقد وکالت "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *