خانه / علوم انسانی / دانلود پاورپوینت مبانی و اصول تعلیم وتربیت اسلامی – ۶۵ اسلاید
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود پاورپوینت مبانی و اصول تعلیم وتربیت اسلامی – ۶۵ اسلاید

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت مبانی و اصول تعلیم وتربیت اسلامی – ۶۵ اسلاید ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود پاورپوینت مبانی و اصول تعلیم وتربیت اسلامی – ۶۵ اسلاید “را از ایران فایل دانلود نمایید.


          تعلیم وتربیت اسلامی مبتنى بر یک سلسله مبانى خاصّى است که از بینش اسلام، نشأت می گیرد. از اینرو، لازم است این مبانی، مورد توجّه واقع شود و سپس بر اساس آنها اصول عملى تعلیم و تربیت، بیان گردد.   بر اساس بینش اسلام، نسبت به حقیقت انسان و ابعاد وجودى و هدف آفرینش و کمال نهایى و کیفیت حرکت وى بسوى آن، می توان نکاتی  را به عنوان مبانى تعلیم و تربیت اسلامى در نظر گرفت. البتّه هدف از تعلیم و تربیت اسلامى جز فراهم کردن زمینه‌ى  تکامل هر چه بیشتر انسانها نخواهد بود و هدفهاى کاربردى نیز همگى در این راستا قرار می‌گیرند برای دانلود کل پاورپوینت از لینک زیر استفاده کنید: …

این محصول “دانلود پاورپوینت مبانی و اصول تعلیم وتربیت اسلامی – ۶۵ اسلاید  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلود پاورپوینت مبانی و اصول تعلیم وتربیت اسلامی ۶۵ اسلاید

مطلب پیشنهادی

تحقیق درباره تاریخچه مشاوره در جهان

دانلود رایگان تحقیق درباره تاریخچه مشاوره در جهان ، مقاله ، تحقیق این محصول" تحقیق درباره تاریخچه مشاوره در جهان "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *