خانه / علوم انسانی / دانلود پاورپوینت قانون تشکیل شوراهاى آموزش و پرورش منطقه‌اى – ۵۳ اسلاید
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود پاورپوینت قانون تشکیل شوراهاى آموزش و پرورش منطقه‌اى – ۵۳ اسلاید

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت قانون تشکیل شوراهاى آموزش و پرورش منطقه‌اى – ۵۳ اسلاید ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود پاورپوینت قانون تشکیل شوراهاى آموزش و پرورش منطقه‌اى – ۵۳ اسلاید “را از ایران فایل دانلود نمایید.


        vدر این قانون، وظایف و اختیارات شوراها به تفصیل بحث شده است. vمطالعه اسناد به این قانون و عملکرد آن حاکى است که این شوراها در مدت تشکیل خود نتوانسته است جز تسهیلات مالى و اجرائی، تحولى در نظام ادارى و نظام آموزشى هر منطقه پدید آورد و از مشارکت واقعى مردم سود جوید. به‌ویژه آنکه وظایف شورا عمدتاً محدود به امور اجرائى و مالى بوده و تصمیم‌گیرى در امور اساسى آموزش و پرورش در حیطه  اختیارات تشکیلات مرکزى باقى مانده است. با وجود تأکیدهاى مکرر براى مشارکت مردم در اداره آموزش و پرورش کشور و لزوم رعایت مقتضیات مناطق مختلف در برنامه‌ریزى آموزشى – در قوانین مختلف از جمله قانون اساسى معارف تا سال ۱۳۴۸ – وزارت آموزش و پرورش در این زمینه اقدام زیادى به‌عمل نیاورده است برای دانلود کل پاورپوینت از لینک زیر استفاده کنید: …

این محصول “دانلود پاورپوینت قانون تشکیل شوراهاى آموزش و پرورش منطقه‌اى – ۵۳ اسلاید  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلود پاورپوینت قانون تشکیل شوراهای آموزش و پرورش منطقه‌ای ۵۳ اسلاید

مطلب پیشنهادی

برآورد فرسایش و رسوب به کمک داده های ماهواره ای ۱۳ ص

دانلود رایگان برآورد فرسایش و رسوب به کمک داده های ماهواره ای ۱۳ ص ، مقاله ، تحقیق این محصول" برآورد فرسایش و رسوب به کمک داده های ماهواره ای ۱۳ ص "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *