خانه / عمومی و آزاد / دانلود پاورپوینت فولادهای منگنزی
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود پاورپوینت فولادهای منگنزی

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت فولادهای منگنزی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود پاورپوینت فولادهای منگنزی “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*  فرمت فایل:powerpoint (قابل ویرایش و آماده پرینت)  تعداد اسلاید: ۴۳ کار سختی پذیری فولاد آستنیتی منگنزی شدیدا بالا می باشد. ماکزیمم سختی قابل دسترس  550 برنیل است. ضربه های سنگین، عمق سخت شده را افزایش داده ولی مقدار حداکثر سختی به دست آمده را کاهش میدهد. در صورتی که بر روی فولادهای آستنیتی منگنزی کار سختی کامل صورت نگیرد ، مقاومت به سایش آنها ضعیف بوده و حدودا نزدیک به فولادهای ساده کربنی خواهد بود. ترکیب شیمیایی و کاربرد:  برای احیای فولاد و ترکیب با گوگرد به منظور تشکیل Mns کروی در حدود  25.0%تا۱% منگنز به تمام فولادهای تجاری افزوده می شود. بنابراین وقتی که استحکام بیشتری نسبت به فولاد نرم همراه با قابلیت جوشکاری مورد نظرباشد فولادهایی با ۶٫۱% تا ۹٫۱% منگنز به طور وسیعی به کار می رود. …

این محصول “دانلود پاورپوینت فولادهای منگنزی  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلود پاورپوینت فولادهای منگنزی, پاورپوینت فولادهای منگنزی,فولادهای منگنزی

مطلب پیشنهادی

دانلود تحقیق کامل درمورد مطالعات اکتشافی

دانلود رایگان دانلود تحقیق کامل درمورد مطالعات اکتشافی ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود تحقیق کامل درمورد مطالعات اکتشافی "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *