خانه / علوم انسانی / دانلود پاورپوینت سیره اخلاقى تربیتى امام خمینی – ۲۷۳ اسلاید
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود پاورپوینت سیره اخلاقى تربیتى امام خمینی – ۲۷۳ اسلاید

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت سیره اخلاقى تربیتى امام خمینی – ۲۷۳ اسلاید ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود پاورپوینت سیره اخلاقى تربیتى امام خمینی – ۲۷۳ اسلاید “را از ایران فایل دانلود نمایید.


          عالمان ربّانى، ستارگان پرفروغى هستند که در هر عصرى در آسمان علم و عمل مى‏درخشند و با کسب نور و گرما از خورشید رسالت و امامت هم خود نورانى مى‏شوند و هم زمینیان را به سوى منابع نور و برکت دودمان وحى، رهنمون مى‏شوند و بدین سان آنان را بر بال عرفان ناب محمدى صلى الله علیه و آله نشانده و به مشکات ملکوت، عروج مى‏دهند. قرآن مجید در وصف آنان فرموده است:  «وَجَعَلْنَا بَیْنَهُمْ وَبَیْنَ الْقُرَى الَّتِی بَارَکْنَا فِیهَا قُرىً ظَاهِرَهً وَقَدَّرْنَا فِیهَا السَّیْرَ سِیرُوا فِیهَا لَیَالِیَ وَأَیَّاماً آمِنِینَ»   سبا/۱۸ و میان آنها و شهرهایى که برکت داده بودیم، آبادى‏هاى آشکارى قرار دادیم؛ و حرکت میان آنها را به طور متناسب مقرّر داشتیم [و به آنان گفتیم:] شب‏ها و روزها در میان این آبادیها با ایمنى حرکت کنید. برای دانلود کل پاورپوینت از لینک زیر استفاده کنید: …

این محصول “دانلود پاورپوینت سیره اخلاقى تربیتى امام خمینی – ۲۷۳ اسلاید  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلود پاورپوینت سیره اخلاقی تربیتی امام خمینی ۲۷۳ اسلاید

مطلب پیشنهادی

فرهنگ و شخصیت ۴۳ ص به همراه پاورپوینت

دانلود رایگان فرهنگ و شخصیت ۴۳ ص به همراه پاورپوینت ، مقاله ، تحقیق این محصول" فرهنگ و شخصیت ۴۳ ص به همراه پاورپوینت "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *