خانه / عمومی و آزاد / دانلود پاورپوینت سرریز های سد و انواع آن
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود پاورپوینت سرریز های سد و انواع آن

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت سرریز های سد و انواع آن ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود پاورپوینت سرریز های سد و انواع آن “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*  فرمت فایل:powerpoint (قابل ویرایش و آماده پرینت)  تعداد اسلاید :۷۴ —سرریز سیفونی عبارتست از مجرای بسته به شکل U  معکوس که تاج آن در سطح نرمال قرار می گیرد . هنگامی که سطح آب در مخزن بالای سطح نرمال قرار بگیرد ، جریان از روی سرریز به شکل جریان آزاد رود گذر خواهد بود . عمل سیفونی شدن موقعی شروع می شود که هوای روی تاج مجرا خارج شود و جریان ادامه یابد . —غالب سرریزهای سیفونی از ۵ جزء اصلی تشکیل شده اند ، دهانه ورودی ، ران رویی ، گلوگاه یا مقطع کنترل ، ران زیرین و مجرای خروجی . — سرریز نیلو فری ( سرریز با دهانه سقوط ) معمولاً در سدهایی که در دره باریک اجرا شده‌اند و یا دارای شیب تند تکیه گاه می باشد ، بکار می روند . همچنین در مواردی که تونل ها و گالریهای انحراف با قطر کافی در اختیار باشد ، می توان از این نوع سرریزها استفاده کرد . یکی دیگر از نکات مثبت این سرریزها این است که با ارتفاع نسبتاً کم می توان به ظرفیت ماکزیمم آن نزدیک شد . این خصوصیت می تواند در مواردی که حداکثر جریان خروجی از سرریز باید محدود باشد ، مفید واقع شود . …

این محصول “دانلود پاورپوینت سرریز های سد و انواع آن  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

پاورپوینت سرریز های سد و انواع آن, سرریز های سد و انواع آن

مطلب پیشنهادی

تحقیق درباره سرگذشت دانش پزشکی تا رنسانس

دانلود رایگان تحقیق درباره سرگذشت دانش پزشکی تا رنسانس ، مقاله ، تحقیق این محصول" تحقیق درباره سرگذشت دانش پزشکی تا رنسانس "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *