خانه / علوم پزشکی / دانلود پاورپوینت دیابت – ۹۸ اسلاید
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود پاورپوینت دیابت – ۹۸ اسلاید

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت دیابت – ۹۸ اسلاید ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود پاورپوینت دیابت – ۹۸ اسلاید “را از ایران فایل دانلود نمایید.


          ·دیابت در قرن بیست مورد توجه قرار گرفت . ·در پاپیروسی از ۱۵۵۲ سال پیش از میلاد مسیح پزشک مصری از بیماری راز آلودی نوشت که با ادرار فراوان همراه است. ·اریتبوس پزشک یونانی در سالهای ۳۰ تا ۹۰ قبل از میلاد مسیح می زیسته است پر ادراری و تشنگی را برای این بیماری عنوان کرده بود و نام دیابت را همین پزشک یونانی برای بیماری انتخاب کرد که در زبان یونانی دیابت به معنای گذر کردن یا جریان پیدا کردن است. ·جالینوس پزشک سرشناس یونانی بر این باور بود که این بیماری بر اثر اختلال کارکرد کلیه ها پدید می آید. در آخر قرن ۲۰ این بیماری بدرستی شناخته شد و در سال ۱۹۹۱ توسط فدراسیون بین المللی دیابت و سازمان جهانی بهداشت ۱۴ نوامبر برابر با ۲۳ آبان را به عنوان روز جهانی دیابت به جهانیان معرفی کردند برای دانلود کل پاورپوینت از لینک زیر استفاده کنید: …

این محصول “دانلود پاورپوینت دیابت – ۹۸ اسلاید  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلود پاورپوینت دیابت ۹۸ اسلاید

مطلب پیشنهادی

دانلود پاورپوینت آلودگی هوا – ۱۸ اسلاید

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت آلودگی هوا - ۱۸ اسلاید ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود پاورپوینت آلودگی هوا - ۱۸ اسلاید "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *