خانه / علوم انسانی / دانلود پاورپوینت تئوری انتخاب و کاربست های آن – ۲۵ اسلاید
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود پاورپوینت تئوری انتخاب و کاربست های آن – ۲۵ اسلاید

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت تئوری انتخاب و کاربست های آن – ۲۵ اسلاید ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود پاورپوینت تئوری انتخاب و کاربست های آن – ۲۵ اسلاید “را از ایران فایل دانلود نمایید.


          ۱- تنها فردی که می توانیم رفتارش را کنترل کنیم ، خود ما هستیم. ۲- تنها چیزی که می توانیم به فرد دیگری بدهیم “اطلاعات” است. ۳-  تمام مشکلات دامنه دار و پایدار روان شناختی از مشکلات ارتباطی نشأت میگیرند. ۴- همواره این رابطه مشکل دار، بخشی از زندگی کنونی ماست. ۵- آنچه در گذشته بر ما رفته است، بر شرایط کنونی ما اثری شگرف و غیر قابل انکار دارد. اما ما می توانیم نیازهای بنیادین خود را به طور مناسبی ارضاء نموده و برای ارضاء آنها در آینده طرح و برنامه ریزی انجام دهیم برای دانلود کل پاورپوینت از لینک زیر استفاده کنید: …

این محصول “دانلود پاورپوینت تئوری انتخاب و کاربست های آن – ۲۵ اسلاید  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلود پاورپوینت تئوری انتخاب و کاربست های آن ۲۵ اسلاید

مطلب پیشنهادی

اقدام پژوهی بررسی علل گستاخی برخی دانش آموزان در برابر معلم

دانلود رایگان اقدام پژوهی بررسی علل گستاخی برخی دانش آموزان در برابر معلم ، مقاله ، تحقیق این محصول" اقدام پژوهی بررسی علل گستاخی برخی دانش آموزان در برابر معلم "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *