خانه / علوم انسانی / دانلود پاورپوینت برنامه ریزی و طراحی برای عابر پیاده با استفاده از تکنیک جان فروین
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود پاورپوینت برنامه ریزی و طراحی برای عابر پیاده با استفاده از تکنیک جان فروین

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت برنامه ریزی و طراحی برای عابر پیاده با استفاده از تکنیک جان فروین ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود پاورپوینت برنامه ریزی و طراحی برای عابر پیاده با استفاده از تکنیک جان فروین “را از ایران فایل دانلود نمایید.


در این بخش  پاورپوینت برنامه ریزی و طراحی برای عابر پیاده با استفاده از تکنیک جان فروین(John J. Fruin ) ( دکترا و یک متخصص در تجزیه و تحلیل ترافیک عابر پیاده و طراحی جریان پیاده) برای دانلود قرار داده شده است. این پاورپوینت در ۱۸ اسلاید تدوین شده است. در ذیل فهرست مطالب و همچنین تعدادی از اسلایدهای نمونه آن آورده شده است. در صورت تمایل می‌توانید این محصول را از فروشگاه خریدرای و دانلود فرمایید.   فهرست مطالب: معرفی جان جی . فروین و آثار آن تحلیل فروین -تکنیک پیاده رهواری چکیده اهداف فرآیند و کیفیت ها برای طراحی سیستم پیاده از نظر فروین نمونه موردی طراحی شده با روش فروین:London Bridge station تکنیک فروین استفاده شده در نرم افزار GASبرای طراحی مسیر های پیاده مکان های شلوغ منابع   …

این محصول “دانلود پاورپوینت برنامه ریزی و طراحی برای عابر پیاده با استفاده از تکنیک جان فروین  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلود پاورپوینت برنامه ریزی و طراحی برای عابر پیاده, دانلود پاورپوینت برنامه ریزی و طراحی برای پیاده راه, دانلود پاورپوینت برنامه ریزی و طر

مطلب پیشنهادی

مقاله در مورد برنامه هایی که ایالات متحده برای پیشرفت بزرگراهها

دانلود رایگان مقاله در مورد برنامه هایی که ایالات متحده برای پیشرفت بزرگراهها ، مقاله ، تحقیق این محصول" مقاله در مورد برنامه هایی که ایالات متحده برای پیشرفت بزرگراهها "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *