خانه / علوم انسانی / دانلود پاورپوینت آموزش عکاسی پرتره ۱۱ اسلاید
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود پاورپوینت آموزش عکاسی پرتره ۱۱ اسلاید

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت آموزش عکاسی پرتره ۱۱ اسلاید ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود پاورپوینت آموزش عکاسی پرتره ۱۱ اسلاید “را از ایران فایل دانلود نمایید.


          •قبل از گرفتن عکس، باید هدف آن را بدانید. روش گرفتن عکس و ظاهر آن بر چگونگی استفاده از آن عکس تاثیر دارد. با این کار شما می توانید تشخیص دهید که آیا به یک نمای بزرگ از صورت احتیاج دارید یا تنها عکسی از یک زاویه از آن کافی است. همچنین می توانید تشخیص دهید که این عکس باید افقی گرفته شود یا عمودی. مثل اینکه زمانی که می خواهید از صورت یک بچه برای تبریک تولد یا آگهی عکس بگیرید آن عکس باید افقی باشد برای دانلود کل پاورپوینت از لینک زیر استفاده کنید: …

این محصول “دانلود پاورپوینت آموزش عکاسی پرتره ۱۱ اسلاید  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلود پاورپوینت آموزش عکاسی پرتره ۱۱ اسلاید

مطلب پیشنهادی

مبانی برنامه ریزی آموزشی – یحیی فیوضات – روانشناسی پیام نور

دانلود رایگان مبانی برنامه ریزی آموزشی - یحیی فیوضات - روانشناسی پیام نور ، مقاله ، تحقیق این محصول" مبانی برنامه ریزی آموزشی - یحیی فیوضات - روانشناسی پیام نور "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *