خانه / علوم انسانی / دانلود پاورپوینت آشنایی با نرم‌افزار اقتصادسنجی – ۷۵ اسلاید
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود پاورپوینت آشنایی با نرم‌افزار اقتصادسنجی – ۷۵ اسلاید

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت آشنایی با نرم‌افزار اقتصادسنجی – ۷۵ اسلاید ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود پاورپوینت آشنایی با نرم‌افزار اقتصادسنجی – ۷۵ اسلاید “را از ایران فایل دانلود نمایید.


          این نرم‌افزار، نرم‌افزاری قابل برنامه‌نویسی و دارای منوهایی برای انجام تحلیل‌های آماری از پیش تعریف‌شده (نظیر: تحلیل مدل‌های رگرسیونی، تحلیل روندها، تحلیل مدل‌های ARCH و GARCH و …) بوده و به گونه‌ای طراحی شده است که می‌تواند بدون هیچ واسطه‌ای لیست گسترده‌ای از فرمت داده‌ها (شامل: فرمت داده‌های Excel، ASCII، Text و غیره) را بنویسد یا بخواند برای دانلود کل پاورپوینت از لینک زیر استفاده کنید: …

این محصول “دانلود پاورپوینت آشنایی با نرم‌افزار اقتصادسنجی – ۷۵ اسلاید  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلود پاورپوینت آشنایی با نرم‌افزار اقتصادسنجی ۷۵ اسلاید

مطلب پیشنهادی

دانلود پاورپوینت آموزش اذان و اقامه و وضو و تیمم و نماز – ۷۲ اسلاید

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت آموزش اذان و اقامه و وضو و تیمم و نماز - ۷۲ اسلاید ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود پاورپوینت آموزش اذان و اقامه و وضو و تیمم و نماز - ۷۲ اسلاید "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *