خانه / علوم انسانی / دانلود پاورپوینت آشنایی با مبانی علم سیاست – ۹۹ اسلاید
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود پاورپوینت آشنایی با مبانی علم سیاست – ۹۹ اسلاید

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت آشنایی با مبانی علم سیاست – ۹۹ اسلاید ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود پاورپوینت آشنایی با مبانی علم سیاست – ۹۹ اسلاید “را از ایران فایل دانلود نمایید.


          موریس دوورژه : سـیـاسـت از یـکسو مبارزه و پیکار میان افراد و گروهها براى فتح قـدرتـى اسـت کـه فـاتـحـان ، آن را بـه سود خود و به زیان مغلوبان به کار مى برند و از سـوى دیـگـر کوششى است براى تحقق نظمى اجتماعى به سود همه افراد. هارولدلاسول معتقد است سیاست یعنی علمی که می‌آموزد  چه کسی می‌برد؟ چه زمانی می‌برد؟ چرا می‌برد؟ چگونه می‌برد؟ (جامعه و حکومت- مک آیور- ترجمه ابراهیم علی‌کنی،بنگاه ترجمه و نشر کتاب، ۱۳۴۶) برای دانلود کل پاورپوینت از لینک زیر استفاده کنید: …

این محصول “دانلود پاورپوینت آشنایی با مبانی علم سیاست – ۹۹ اسلاید  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلود پاورپوینت آشنایی با مبانی علم سیاست ۹۹ اسلاید

مطلب پیشنهادی

برآورد فرسایش و رسوب به کمک داده های ماهواره ای ۱۳ ص

دانلود رایگان برآورد فرسایش و رسوب به کمک داده های ماهواره ای ۱۳ ص ، مقاله ، تحقیق این محصول" برآورد فرسایش و رسوب به کمک داده های ماهواره ای ۱۳ ص "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *