خانه / علوم انسانی / دانلود پاورپوینت آشنایی با زندگی و آثار و افکار صادق هدایت – ۲۵ اسلاید
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود پاورپوینت آشنایی با زندگی و آثار و افکار صادق هدایت – ۲۵ اسلاید

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت آشنایی با زندگی و آثار و افکار صادق هدایت – ۲۵ اسلاید ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود پاورپوینت آشنایی با زندگی و آثار و افکار صادق هدایت – ۲۵ اسلاید “را از ایران فایل دانلود نمایید.


          بدون شک ، یکی از مهم­ترین و تأثیرگذارترین نویسندگان دوران معاصر ، در زمینه­ی داستان کوتاه و رمان ، صادق هدایت است.    وی با اصول قصّه­پردازی به خوبی آشنا بود و می­دانست «چه بنویسد» و «چگونه بنویسد». با نثر گیرا و محکمش و با اندیشه­های جهل­ستیزانه­اش ، «پیشگام داستان­نویسی مدرن در ایران» لقب گرفت و گشاینده­ی راهی شد که تا به امروز ادامه دارد و خواهد داشت.     درباره­ی این نویسنده­ی نامدار ، بسیار نوشته­اند و کتاب­هایش را با دیدگاه­های گوناگون تحلیل کرده­اند. پژوهش پیش رو ، به دور از هر گونه داوری و اظهار نظر ، به بررسی زندگی ، آثار و افکار صادق هدایت پرداخته .    عنوان «زخم» هم برگرفته از جمله­ی آغازین رمان پرآوازه­ی «بوف کور» است : در زندگی زخم هایی هست که مثل خوره روح را آهسته در انزوا می­خورد و می­تراشد.    این نوشتار بر پایه­ی اطّلاعات کتاب ارجمند «از نی …

این محصول “دانلود پاورپوینت آشنایی با زندگی و آثار و افکار صادق هدایت – ۲۵ اسلاید  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلود پاورپوینت آشنایی با زندگی و آثار و افکار صادق هدایت ۲۵ اسلاید

مطلب پیشنهادی

دانلود تحقیق کامل درمورد سفال و سرامیک

دانلود رایگان دانلود تحقیق کامل درمورد سفال و سرامیک ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود تحقیق کامل درمورد سفال و سرامیک "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *