خانه / علوم انسانی / دانلود پاورپوینت آخرت گرایی – ۳۸ اسلاید
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود پاورپوینت آخرت گرایی – ۳۸ اسلاید

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت آخرت گرایی – ۳۸ اسلاید ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود پاورپوینت آخرت گرایی – ۳۸ اسلاید “را از ایران فایل دانلود نمایید.


        -رابطه میان دنیا و آخرت و اعمال آدمی با پاداش و کیفر، فراتر از روابط قراردادی و طبیعی‏است؛ رابطه ملکوتی است و همه اعمال خوب و بد انسان به‏صورت ملکوتی در رستاخیز ظهور می‏کند. -یَوْمَ تَجِدُ کُلُّ نَفْسٍ مَا عَمِلَتْ مِنْ خَیْرٍ مُحْضَراً وَمَا عَمِلَتْ مِن سُوءٍ تَوَدُّ لَوْ أَنَّ بَیْنَهَا وَبَیْنَهُ أَمَداًبَعِیداً. )آل عمران: ۳۰) روزی که هر کس آنچه کار نیک به جای آورده و آنچه بدی مرتکب شده، حاضر می‏یابد و آرزومی‏کند: کاش میان او و آن ]کارهای بد[ فاصله‏ای دور بود.  إِنَّ الَّذِینَ یَأْکُلُونَ أَمْوَالَ الْیَتَامَی‏ ظُلْماً إِنَّمَا یَأْکُلُونَ فِی بُطُونِهِمْ نَاراً. )نساء: ۱۰) همانا کسانی که اموال یتیمان را به ستم می‏خورند جز این نیست که آتشی را در شکم‏هایشان‏ وارد می‏کنند. برای دانلود کل پاورپوینت از لینک زیر استفاده کنید: …

این محصول “دانلود پاورپوینت آخرت گرایی – ۳۸ اسلاید  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلود پاورپوینت آخرت گرایی ۳۸ اسلاید

مطلب پیشنهادی

مقاله در مورد بررسی امور مربوط به روابط کار

دانلود رایگان مقاله در مورد بررسی امور مربوط به روابط کار ، مقاله ، تحقیق این محصول" مقاله در مورد بررسی امور مربوط به روابط کار "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *