خانه / علوم پزشکی / دانلود مقاله ژنتیک و DNA
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود مقاله ژنتیک و DNA

دانلود رایگان دانلود مقاله ژنتیک و DNA ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود مقاله ژنتیک و DNA “را از ایران فایل دانلود نمایید.


  مشخصات این فایل عنوان: ژنتیک و Dna فرمت فایل: word( قابل ویرایش) تعداد صفحات: ۱۱ این مقاله درمورد ژنتیک و Dna است. خلاصه آنچه در مقاله ژنتیک و Dna می خوانید :مشکلات اثر انگشت DNA مثل هر چیز دیگر در جهان علم هیچ چیز را نمی توان درباره DNA اثر انگشت ۱۰۰% تضمین کرد . اصطلاح انگشت نگاری DNA به یک مفهوم یا اصطلاح غلط است . آن به این مفهوم است که مثل انگشت نگاری الگوی VNTR برای هر شخص معینی کاملاً منحصر به فرد آن شخص است . در واقع تنها کاری که الگوی VNTR می تواند انجام دهد عبارت است از ارائه یک احتمال که شخص موردنظر در حقیقت همان شخصی است که الگوی VNTR اعم از یک بچه یا مجرم یا هر چیز دیگر به او تعلق دارد . با در نظر گرفتن این احتمال که در ۲۰ میلیارد است که حاکی از این است که شخص را می‌توان به طور معقولی با انگشت نگاری DNA مطابقت داد . در این صورت آن احتمال ممکن است   باشد که جای تردیدی بسیار خواهد داشت با توجه به هویت خاصی که صاحب این الگوی VNTR باشد .۱-ایجاد احتمال بالای تولید نسل :احتمال اثر انگشت برای یک شخص خاص نیازمند حساسیت بالای در موارد جنایی است ، برای جا …

این محصول “دانلود مقاله ژنتیک و DNA  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

فواید استفاده از اثر انگشت DNA , ژنتیک جمعیت ,فواید استفاده از اثر انگشت DNA

مطلب پیشنهادی

دانلود پاورپوینت صلاح وضعیت در بارداری و دیس فانکشن ها

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت صلاح وضعیت در بارداری و دیس فانکشن ها ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود پاورپوینت صلاح وضعیت در بارداری و دیس فانکشن ها "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *