خانه / فنی و مهندسی / دانلود مقاله ویروس های کامپیوتری
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود مقاله ویروس های کامپیوتری

دانلود رایگان دانلود مقاله ویروس های کامپیوتری ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود مقاله ویروس های کامپیوتری “را از ایران فایل دانلود نمایید.


۱-ویروس های نرم افزاری               2-ویروس های سخت افزاری تعریف ویروس: ویروس کامپیوتری برنامه ای است که می توان داده ها ی موجود روی دیسک و حافظهram را معیوب نموده و در نتیجه از اجزای برنامه ها بطور صحیح جلوگیری به عمل آورد. هر ویروس کامپیوتری خود یک برنامه کوچک  است که به تنهایی کامل نیست و با پیوستن به سایر برنامه ها یا نواحی،توان فعالیت می یابد و منتشر می گردد. در چنین شرایطی می گوئیم که برنامه(با دستگاه)آلوده است. ویروس کامپیوتری و ویروس بیولوژیکی شبیه بهم می باشند،هر دو با ورود به دستگاه میزبان و آلوده سازی آن منتشر می یابد و عضو آلوده نیز محل مناسبی برای گسترش  ویروس به سایر نواحی می باشد. نکته:آلودگی یک کامپیوتر به ویروس می تواند خسارات سنگین و گاه جبران ناپذیر   وارد نماید. ویروس ها انگل تکنولوژی می باشند که توسط افراد خاصی با اهداف معین و انگیزه های متفاوت پدید می آید. انگیزه هایی تجاری،بیماری روانی افراد،نظامی. نکته:ویروس ها اغلب به وسیله افراد مجرب و با دانش زیاد در مورد کامپیوتر نو …

این محصول “دانلود مقاله ویروس های کامپیوتری  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلود مقاله ویروس های کامپیوتری

مطلب پیشنهادی

دانلود تحقیق هفت ابزار کنترل کیفیت

دانلود رایگان دانلود تحقیق هفت ابزار کنترل کیفیت ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود تحقیق هفت ابزار کنترل کیفیت "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *