خانه / علوم پایه / دانلود مقاله هوازدگی چیست؟
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود مقاله هوازدگی چیست؟

دانلود رایگان دانلود مقاله هوازدگی چیست؟ ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود مقاله هوازدگی چیست؟ “را از ایران فایل دانلود نمایید.


هوازدگی: تغییرات ناشی از تأثیر هوا بر سنگ را هوازدگی گویند. هوازدگی فیزیکی: فقط سنگ به قطعات کوچک تبدیل می شود ولی ساختار آن تغییر نمی کند. الف: آب چگونه سنگ را متلاشی می کند؟ وقتی آب در شکاف سنگ ها نفوذ می کند بر اثر سرما منجمد می شود و به علت افزایش حجم(۹ درصد افزایش حجم) فشار زیادی به سنگ وارد کرده و سنگ را متلاشی می کند. ب: رشد بلور چگونه سنگ را متلاشی می کند؟ رشد بلورثانویه در شکاف سنگ ها بخصوص در نواحی بیابانی موجب ایجاد فشار به سنگ ها شده و انرژی را متلاشی می کند. ج: دما چگونه سنگ را متلاشی می کند؟ تغییر دما در شبانه روز موجب انبساط و انقباض ناگهانی سنگ شده و آن را متلاشی می کند. د: گیاهان چگونه سنگ را متلاشی می کنند؟ ریشه گیاهان در شکاف سنگ ها نفوذ کرده و بر اثر رشد به سنگ فشار می آورد و آن را متلاشی می کند. ه: جانوران حفار(مورچه- موریانه- موش و …):  با بالا آوردن ذرات زیرزمینی به سطح زمین آنها را در معرض آب و هوا قرار می دهند و دچار هوازدگی می شود. و: انسان چگونه سنگ را متلاشی می کند؟ با عمل راهسازی- استخراچ معادن هوازدگی شیمیایی : در هوازدگی شیمیایی ترکی …

این محصول “دانلود مقاله هوازدگی چیست؟  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلود مقاله هوازدگی چیست

مطلب پیشنهادی

پاورپوینت آماده جهت ارائه راجع به حلالهای اتکتیک عمیق

دانلود رایگان پاورپوینت آماده جهت ارائه راجع به حلالهای اتکتیک عمیق ، مقاله ، تحقیق این محصول" پاورپوینت آماده جهت ارائه راجع به حلالهای اتکتیک عمیق "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *