خانه / علوم پزشکی / دانلود مقاله نارگیل
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود مقاله نارگیل

دانلود رایگان دانلود مقاله نارگیل ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود مقاله نارگیل “را از ایران فایل دانلود نمایید.


درخت نارگیل یکی از اعضای خانواده Arecacea (درخت خانوادگی) که آن تنها نوع از نسل cocos می باشد. و آن درخت نخل بزرگ است و حدود ۳۰ متر رشد می کند. و پهنای برگهای آن بین ۶-۴ سانتی متر بلندی دارد و هایت آن حدود ۹۰-۶۰ متر است. برگهای قدیمی به تمیزی از برگهای نرم جدا می شوند. برگها معمولاً شاخه شاخه نمی شوند، اما درخت نارگیل برگهایش شاخه شاخه می شود و اینها شاخهممکن که باعث آسیب شود و باعث آفاتی برای حشرات باشد. اصطلاح نارگیل مغز درخت نارگیل برمی گردد و معمولاً به  غلات برمی گردد و در حقیقت یک میوه نیست. درخت نارگیل در مناطق استوائی و بسیار گرم جهان رشد می کنند. آن معمول در kerula، که یک نام مشهوری در Malayalam که از Keram است و جدا از Kerala  است. در حقیقت Kerula نام یک درخت است. نام دیگر نارگیل در Thenga-Malayalam است و آن درخت خودش Thengu نامیده می شود. تقریباً هر قسمت درخت نارگیل مبنی استفاده ما را برای انسان دارد. برای مصرف آشپزی و غیر آشپزی و به حق است که Kalparvuksham نامیده می شود. محتوا، منابع و مآخذ، باید در مناطق ایالات متحده رشد می کند، آفات و بیماریها غلات، باید …

این محصول “دانلود مقاله نارگیل  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلود مقاله نارگیل

مطلب پیشنهادی

پاورپوینت درباره شگفتی های پزشکی در قرآن کریم و بیان معصومین(ع)

دانلود رایگان پاورپوینت درباره شگفتی های پزشکی در قرآن کریم و بیان معصومین(ع) ، مقاله ، تحقیق این محصول" پاورپوینت درباره شگفتی های پزشکی در قرآن کریم و بیان معصومین(ع) "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *