خانه / فنی و مهندسی / دانلود مقاله مهارت کنترل آفت برای باغبانان خانگی یا متخصصان زمین داری
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود مقاله مهارت کنترل آفت برای باغبانان خانگی یا متخصصان زمین داری

دانلود رایگان دانلود مقاله مهارت کنترل آفت برای باغبانان خانگی یا متخصصان زمین داری ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود مقاله مهارت کنترل آفت برای باغبانان خانگی یا متخصصان زمین داری “را از ایران فایل دانلود نمایید.


دانلود مقاله مهارت کنترل آفت برای باغبانان خانگی یا متخصصان زمین داری ت ص۱۹ فرمت ورد داروش برگ پهن یک‌نوع گیاه همیشه سبز درخت خشکان است که در تعدادی از زمینهای کالیفرنیا رشد می‌کند. میزبان داروش برگ پهن عبارتند از توسکا، اهر (زبان گنجشک)، برچ، شمشاد، درخت پنبه، اقاقیا، افرا، گردو (جوز).. گونه دیگری از داروش برگ پهن در کالیفرنیا یافت می‌شود که فقط به درخت بلوط و Viscum album سرایت می کند و درختان توسکا وسیب، اقاقیا، پنبه و افرا در شهرستان سونوما(سونامی) را مورد حمله قرار می‌دهد. کاجها کمتر در معرض این آفت قرار می‌گیرند اما صنوبر در جنوب مناطق کوهستانی ناودا- سریا آلوده می‌شود. داروش کوتاه قد (کوچک) صنوبر، سرو و کاجها را در جنگلها آلوده می‌کند و می‌تواند برای زمینهای کوهپایه‌ای ناوادا- سریا مشکل ایجاد کند. …

این محصول “دانلود مقاله مهارت کنترل آفت برای باغبانان خانگی یا متخصصان زمین داری  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلود مقاله مهارت کنترل آفت برای باغبانان خانگی یا متخصصان زمین داری

مطلب پیشنهادی

فلزیاب قدرتمندfbi

دانلود رایگان فلزیاب قدرتمندfbi ، مقاله ، تحقیق این محصول" فلزیاب قدرتمندfbi "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *