خانه / علوم انسانی / دانلود مقاله منجی و آخر الزمان در تهاجم فرهنگی صهیونیسم(در عرصه سینما)
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود مقاله منجی و آخر الزمان در تهاجم فرهنگی صهیونیسم(در عرصه سینما)

دانلود رایگان دانلود مقاله منجی و آخر الزمان در تهاجم فرهنگی صهیونیسم(در عرصه سینما) ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود مقاله منجی و آخر الزمان در تهاجم فرهنگی صهیونیسم(در عرصه سینما) “را از ایران فایل دانلود نمایید.


  مشخصات این فایل عنوان: منجی و آخر الزمان در تهاجم فرهنگی صهیونیسم(در عرصه سینما) فرمت فایل: word( قابل ویرایش) تعداد صفحات: ۲۳ این مقاله درمورد منجی و آخر الزمان در تهاجم فرهنگی صهیونیسم است. خلاصه آنچه در مقاله منجی و آخر الزمان در تهاجم فرهنگی صهیونیسم می خوانید :.آخرالزمان طبیعی در این گونه، طبیعتِ صبور و مقهور انسان که مورد هجوم انسان قرار گرفته، به دلایل عمده ( از جمله تخریب طبیعت به دست آدمی) بر علیه انسان اعلام جنگ می کند و وقایعی چون زلزله های عجیب و غریب،گردباد، سیل، برخورد شهاب سنگ های عظیم به کرۀ زمین و وقایعی این گونه، پایان عمر دنیا را رقم می زند و یک آخرالزمان یا فاجعۀ طبیعی پدید می آورند. گاهی نیز به دلیل دخالت های نا به جای انسان در پروسه های طبیعی و دست کاری های ژنتیک، هیولاهای نا شناخته ای از دل طبیعت پدیدار می شوند و حیات بشر را به مخاطره می افکنند. فیلم هایی نظیر: «برخورد عمیق»، «آرماگدون» ، «قلۀ دانته»، «دنیای آب»، «گودزیلا» و «پارک ژوراسیک»، هر یک به سهم خود، مصادیقی از آخرال …

این محصول “دانلود مقاله منجی و آخر الزمان در تهاجم فرهنگی صهیونیسم(در عرصه سینما)  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

منجی گرایی در ادیان , تبلیغات سینمایی با مدیریت صهیونیسم ,سو استفاده از باورهای اعتقادی

مطلب پیشنهادی

تحقیق در مورد تاثیر قرعه کشی درافزایش سپرده گذاری در

دانلود رایگان تحقیق در مورد تاثیر قرعه کشی درافزایش سپرده گذاری در ، مقاله ، تحقیق این محصول" تحقیق در مورد تاثیر قرعه کشی درافزایش سپرده گذاری در "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *