خانه / فنی و مهندسی / دانلود مقاله مراحل ساخت فوندانسیون در اسکلت بتونی
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود مقاله مراحل ساخت فوندانسیون در اسکلت بتونی

دانلود رایگان دانلود مقاله مراحل ساخت فوندانسیون در اسکلت بتونی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود مقاله مراحل ساخت فوندانسیون در اسکلت بتونی “را از ایران فایل دانلود نمایید.


دانلود مقاله مراحل ساخت فوندانسیون در اسکلت بتونی نوع فایل  :  Word  تعداد صفحات : 17 فهرست و پیشگفتار   مراحل ساخت فوندانسیون در اسکلت بتونی * پی سازی * مراحل نصب ستون  * قالب بندی ستون ها : * سقف های بتنی  * آرماتوربندی  * توضیح مختصر در مورد تیر   * دیوار های بتنی        مراحل ساخت فوندانسیون در اسکلت بتونی فوندانسیون یا زیر سازه قسمتی از سازه است که غالباً پایین تر از سطح زمین قرار می گیرد و نیروهای ناشی از سازه را به خاک یا بستر سنگی زمین انتقال می دهد. غالباً زمین هایی که در آنها ساختمان سازی انجام می شود تراز نیستند و دارای پستی و بلندی و ناهمواری هستند. از این رو ابتدا زمین را تراز می کنیم تا ساختمان روی یک سطح مبنای صاف ساخته شود. بعد از تراز کزدن زمین مرحله بعدی پی کنی است . پی کنی اصولاً زیر ستون ها و دیوار های باربر انجام می گیرد. پی ها به سه دسته تقسیم می شوند: منفرد نواری گسترده برای دیوار های سرتاسری از فوندانسیون نواری استفاده می شود. برای ستون های تک و …

این محصول “دانلود مقاله مراحل ساخت فوندانسیون در اسکلت بتونی  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلود مقاله مراحل ساخت فوندانسیون در اسکلت بتونی,دانلود تحقیق مراحل ساخت فوندانسیون در اسکلت بتونی

مطلب پیشنهادی

مجموعه آموزشی شرکت Rexroth بخش ۱

دانلود رایگان مجموعه آموزشی شرکت Rexroth بخش ۱ ، مقاله ، تحقیق این محصول" مجموعه آموزشی شرکت Rexroth بخش ۱ "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *