خانه / علوم انسانی / دانلود مقاله مدیریت گردش وجوه نقد
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود مقاله مدیریت گردش وجوه نقد

دانلود رایگان دانلود مقاله مدیریت گردش وجوه نقد ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود مقاله مدیریت گردش وجوه نقد “را از ایران فایل دانلود نمایید.


  مشخصات این فایل عنوان: مدیریت گردش وجوه نقد فرمت فایل: word( قابل ویرایش) تعداد صفحات: ۲۸ این پروژه درمورد مدیریت گردش وجوه نقد است. خلاصه آنچه در مقاله مدیریت گردش وجوه نقد می خوانید :روند پرداختها:اساساً این بخش متفاوت از بخش فوق الذکر نیست اما لازم است مقادیر منصفانه‌ای از جزئیات کاربردی تکمیل آن بکار گرفته شود که در ابتدا شامل گروه هزینه های ریز می باشد.موجودیها، حساب هزینه های عملیاتی عمومی، حقوق و دستمزد، پرداخت بدهیها، مالیات بر درآمد. هدف در اینجا این است که ما اطلاعات مربوط به ماههای پرداخت هر یک از گروهها را بدست آوریم. بعضی از اینها یک رابطه قانونمندی با فروش یا درآمد ماهانه دارند. گروههای دیگر مثل اجاره یا اسناد پرداختنی ثابت خواهند بود. آنها شناخت کافی جهت پیش‌بینی مطمئن روند پرداخت برای هر گروه را به شما خواهد داد.این در جایی است که پیش‌بینی فروشهای شما در بازی نقش داشته باشد. با استفاده از پیش‌بینی فروشهای ماهیانه، شما نتایج پرداختهایی که با سطوح فروش مربوطند را پیش‌بینی خواهید کرد. صورت حساب ماهیانه سود وزیان که بصورت درصدی باشد مفی …

این محصول “دانلود مقاله مدیریت گردش وجوه نقد  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

صورت حساب گردش وجوه نقد , طبقه بندی گردش وجوه نقد , صورت گردش وجوه نقد

مطلب پیشنهادی

دانلود پاورپوینت واجبات نماز – ۱۳ اسلاید

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت واجبات نماز - ۱۳ اسلاید ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود پاورپوینت واجبات نماز - ۱۳ اسلاید "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *