خانه / علوم انسانی / دانلود مقاله مدیریت آموزشی
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود مقاله مدیریت آموزشی

دانلود رایگان دانلود مقاله مدیریت آموزشی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود مقاله مدیریت آموزشی “را از ایران فایل دانلود نمایید.


مشخصات این فایل عنوان: مدیریت آموزشی فرمت فایل: word( قابل ویرایش) تعداد صفحات: ۵۳ این مقاله درمورد مدیریت آموزشی می باشد. خلاصه آنچه در مقاله مدیریت آموزشی می خوانید :)آموزش و آماده سازی نیروی انسانی: آموزش باید علمی و کاربردی باشد و به صورت کارگاهی اداره شود تا بیشترین فایده را برای معلمان در بر داشته باشد. به طور کلی آموزش ها را می توان به سه دسته تقسیم کرد: ۱- آموزش های قبل از شروع خدمت۲- آموزش های مربوط به آشنا سازی با محیط و امکانات و نیرو ها که به آن آموزش های بدو ورود نیز گفته می شود. ۳- آموزش های ضمن خدمت ( سخنرانی ها، کلاس های آموزشی، شوراها و جلسات).باید توجه داشت که این آموزش ها با آموزش های تخصصی که در دانشگاه ها یا مراکز آموزشی به طور بلند مدت ارائه می شود تفاوت دارد. این آموزش ها، در حقیقت آموزش های اضافه ای هستند که جنبه ی کاربردی و عملی دارند و بیشتر از آموزش های دانشگاهی هستند. ۴) برقراری روابط انسانی: برقراری این روابط آن قدر اهمیت دارد که موفقیت مدیر وابسته به آن می باشد. روابط انسانی، روابطی است که در آن، دو طرف احساس کنند که نیاز های اجتماعی و روانی …

این محصول “دانلود مقاله مدیریت آموزشی  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

اهداف سازمان آموزشی , ویژگی های مدیریت آموزشی , وظایف اساسی مدیریت آموزشی

مطلب پیشنهادی

برآورد فرسایش و رسوب به کمک داده های ماهواره ای ۱۳ ص

دانلود رایگان برآورد فرسایش و رسوب به کمک داده های ماهواره ای ۱۳ ص ، مقاله ، تحقیق این محصول" برآورد فرسایش و رسوب به کمک داده های ماهواره ای ۱۳ ص "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *