خانه / فنی و مهندسی / دانلود مقاله فرایندهای بطور همگن کاتالیز شده صنعتی
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود مقاله فرایندهای بطور همگن کاتالیز شده صنعتی

دانلود رایگان دانلود مقاله فرایندهای بطور همگن کاتالیز شده صنعتی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود مقاله فرایندهای بطور همگن کاتالیز شده صنعتی “را از ایران فایل دانلود نمایید.


در طی سه دهه اخیر کاتالیز های متجانس وهمگن پیشرفت های عمده ای را به خود اختصاص داده اند.فرایند های جدید بسیاری در ارتباط با انتقال کاتالیزهای فلزی توسعه یافته وتولیدات جدید بسیاری نیز بدست آمده است . اگر چه کاتالیز های نا متجانس درفرایندهای صنعتی هنوز از اهمیت اقتصادی برتری برخوردارند اما بطور پیوسته براهمیت کاتالیزهای همگن نیز افزوده می شود.سهم کاتالیزهای انتقالی فلزی همگن در فرایندهای کاتالیکی حدود ۱۰- ۱۵ درصد براورد شده است . کسب اطلاعات اقتصادی در موردکاتالیز های متجانس و یک جور دشوار است . کاتالیز های همگن در یک کمپانی ، اغلب به صورت داخلی و با توجه به عدم عمومی سازی آن صورت می گیرند . در بسیاری موارد ، کاتالیزها ، تحت شرایط ترکیبات فلزی بدست می آیند. واکنش های کاتالیز شده انتقالی فلزی همگن هم اکنون به طور تقریبی در بسیاری از صنایع شیمیایی ، همان طور که در طرح ۳- ۱ در زیر نشان داده شده ، مورد استفاده قرار می گیرند . فرایند هیدروژنه سازی همگن ، در سنتز های پلیمری ، در هیدروژنه کردن الد هیدها به الکلها (فرایند oxo) ، در هیدروژنه کردن ازیمتریک (l-dopa,monsanto) ودر فرایند هیدروژنه …

این محصول “دانلود مقاله فرایندهای بطور همگن کاتالیز شده صنعتی  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلود مقاله فرایندهای بطور همگن کاتالیز شده صنعتی

مطلب پیشنهادی

مجموعه آموزشی شرکت Rexroth بخش ۱

دانلود رایگان مجموعه آموزشی شرکت Rexroth بخش ۱ ، مقاله ، تحقیق این محصول" مجموعه آموزشی شرکت Rexroth بخش ۱ "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *