خانه / عمومی و آزاد / دانلود مقاله صدا و سیما از دیدگاه امام خمینی
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود مقاله صدا و سیما از دیدگاه امام خمینی

دانلود رایگان دانلود مقاله صدا و سیما از دیدگاه امام خمینی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود مقاله صدا و سیما از دیدگاه امام خمینی “را از ایران فایل دانلود نمایید.


  مشخصات این فایل عنوان: صدا و سیما از دیدگاه امام خمینی فرمت فایل: word( قابل ویرایش) تعداد صفحات: ۲۲ این مقاله درمورد صدا و سیما از دیدگاه امام خمینی است. خلاصه آنچه در مقاله صدا و سیما از دیدگاه امام خمینی می خوانید :- اهداف آموزشیامام خمینی (ره) در بیانات خود همواره به بعد آموزش این رسانه تاکید داشتند و در صحبتهای خود از ارزش والایی که از این ناحیه حاصل می گردد به کرات یاد کرده اند یکی از مهمترین اشاراتی که حضرت امام در این رابطه داشتند این بود:«صدا و سیما یک دانشگاه عمومی است یعنی دانشگاهی که در سطح کشور گسترده است و باید به اندازه ای که می شود از آن استفاده کرد». (در تاریخ ۲۹/۱۲/۵۷ در جمع مسئولین سازمان) همچنین در جای دیگر می فرمایند: «من همیشه از رادیو و تلویزیون نگرانی داشته ام برای اینکه رادیو تلویزیون بنگاهی است که از تمام رسانه های گروهی مهمتر است و تقریبا در تمام دهات شهرستانها تقریبا عمومی شده است. رادیو و تلویزیون باید اصلاح شود و متحول شود و یک بنگاه تعلیمی است آن هم تعلیمات اسلامی» (در تاریخ ۳۱/۲/۵۹ در دیدار با مدیر واحد اطلاعات و …

این محصول “دانلود مقاله صدا و سیما از دیدگاه امام خمینی  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

رهنمودهای مقام معظم رهبری به مسئولان صداوسیما , صدا و سیما از دیدگاه امام خمینی

مطلب پیشنهادی

ترافیک شهری- ۱۳ ص

دانلود رایگان ترافیک شهری- ۱۳ ص ، مقاله ، تحقیق این محصول" ترافیک شهری- ۱۳ ص "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *