خانه / علوم انسانی / دانلود مقاله شرح کار یک طرح اقتصادی ( تولید ورق پی- وی- سی نرم )
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود مقاله شرح کار یک طرح اقتصادی ( تولید ورق پی- وی- سی نرم )

دانلود رایگان دانلود مقاله شرح کار یک طرح اقتصادی ( تولید ورق پی- وی- سی نرم ) ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود مقاله شرح کار یک طرح اقتصادی ( تولید ورق پی- وی- سی نرم ) “را از ایران فایل دانلود نمایید.


  مشخصات این فایل عنوان: شرح کار یک طرح اقتصادی ( تولید ورق پی- وی- سی نرم ) فرمت فایل:word( قابل ویرایش) تعداد صفحات: ۴۰ این مقاله درمورد شرح کار یک طرح اقتصادی ( تولید ورق پی- وی- سی نرم ) است. خلاصه آنچه در  مقاله شرح کار یک طرح اقتصادی ( تولید ورق پی- وی- سی نرم ) می خوانید :فصل سوم: مطالعات فنی۱-۳- روش های تولید متداول این محصولدر شرایط حاضر و با پیشرفت تکنولوژی تقریباً ۲ روش عمده برای تولید این محصول وجود دارد.الف) روش اکسترودرینگ: در این روش که تکنولوژی قدیمی تر می باشد، ورق به ابعاد و عرض حداکثر تا یک متر و برای ضخامت های بالا (۱۵/۰ میلی متر) بکار می‌رود ظرفیت تولید در این روش پائین است (حداکثر ساعتی ۲۰۰ کیلوگرم) و محدودیت ضخامت و عرضی داریم، از طرفی کیفیت و دقت ضخامت ورق تولیدی پائین است.ب) روش کلندرینگ:جدیدترین روش تولید ورق های پی-وی-سی استفاده از روش کلندرینگ است در این روش با اصلاح روش قبلی و بکارگیری دستگاههای جدید و در واقع اصلاح اشکالات و محدودیت های روش قبلی (افزایش عرض تا ۳ متر، پائین آوردن ضخامت تا ۰۵/۰ میلی متر) عملاً محصول با کیفیت برتری بدست می …

این محصول “دانلود مقاله شرح کار یک طرح اقتصادی ( تولید ورق پی- وی- سی نرم )  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

مقاله تولید ورق پی وی سی نرم , تحقیق تولید ورق پی وی سی نرم

مطلب پیشنهادی

دانلود تحقیق کامل درمورد محاربه در فقه و قانون

دانلود رایگان دانلود تحقیق کامل درمورد محاربه در فقه و قانون ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود تحقیق کامل درمورد محاربه در فقه و قانون "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *