خانه / علوم پزشکی / دانلود مقاله سرطان پستان شایع ترین سرطان زنان
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود مقاله سرطان پستان شایع ترین سرطان زنان

دانلود رایگان دانلود مقاله سرطان پستان شایع ترین سرطان زنان ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود مقاله سرطان پستان شایع ترین سرطان زنان “را از ایران فایل دانلود نمایید.


تعداد مبتلایان به این سرطان در ایران و سایر کشورها روز به روز در حال افزایش است از سوی دیگر عدم تشخیص و درمان دیر هنگام سرطان پستان مبتلایان را به کام مرگ می کشاند و ارتقای سطح آگاهی زنان و توجه آنان نسبت به خطرات جدی بیماری عاملی برای کنترل آن است. سرطان پستان رایج ترین بیماری بدخیم زنان در دنیا و ایران است به طوری که در سال های ۲۰۰۶ تا ۲۰۰۸ میلادی ۲۴ تا ۳۲ درصد سرطانیهای بدخیم زنان در دنیا از نوع سرطان پستان است. در همین زمان ۶/۲۶ درصد سرطانهای بدخیم زنان ایران نیز از نوع سرطان پستان بوده و این بیماری اولین علت مرگ و میر ناشی از سرطان در بین زنان ایرانی بوده است. این سرطان در مناطق آسیا و جزایر اقیانوس ارام شیوع بیشتری دارد . انجمن سرطان آمریکا افراد جدید و تعداد مرگ و میر از طریق سرطان پستان فقط در زنان آمریکایی در سال ۲۰۰۸ را تخمین زده افراد جدید : ۱۸۲٫۴۶۰ مرگ و میر : ۴۰٫۴۸۰ واین درحالی است که بیشترین زنان آمریکایی تازمان پیشرفته شدن بیماری ازسرطان خود بی خبرند. آیا در معرض ابتلا به بیماری می باشید؟ Are you at risk For breast C زن بودن و بالا رفتن سن ، شما را در خطر ابتلا ب …

این محصول “دانلود مقاله سرطان پستان شایع ترین سرطان زنان  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلود مقاله سرطان پستان شایع ترین سرطان زنان

مطلب پیشنهادی

دانلود مقاله شیوع پلی سیتمی ورا و ترومبوسیتمی ذاتی

دانلود رایگان دانلود مقاله شیوع پلی سیتمی ورا و ترومبوسیتمی ذاتی ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود مقاله شیوع پلی سیتمی ورا و ترومبوسیتمی ذاتی "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *