خانه / علوم پزشکی / دانلود مقاله سرطان آندومتری و پستان
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود مقاله سرطان آندومتری و پستان

دانلود رایگان دانلود مقاله سرطان آندومتری و پستان ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود مقاله سرطان آندومتری و پستان “را از ایران فایل دانلود نمایید.


سرطان آندومتری و پستان در ارتباط است در حالی که به نظر می رسد خطر سرطان های تخمدان و آندومتر را کم نماید ، ایمن ترین وضعیت برای کاهش خطر سرطان آندومتر استفاده ترکیبی از استروژن و پروژسترون است . البته تغییرات هورمونی مربوط به تولید مثل نیز با بروز سرطان در ارتباط است . زیاد شدن تعداد دفعات حاملگی هم با کاهش بروز سرطان های پستان ، آندومتر و تخمدان در ارتباط است . نقش سیستم ایمنی بدن در انسان ها سلول های بدخیم مستعد ایجاد یک پایه عادی هستند ولی برخی مدارک مبین این نکته اند که سیستم ایمنی می تواند ایجاد سلول های سرطانی را کشف و آنها را قبل از اینکه رشدشان غیرقابل کنترل گردد از بین ببرند . وقتی که سیستم ایمنی نتواند رشد بدخیمی را تعیین و آنرا متوقف کند علائم بالینی سرطان خود را نشان می دهد . بیمارانی که بنا به هر دلیلی دچار نقص سیستم ایمنی شده باشند در معرض ابتلا به سرطان قرار دارند . دریافت کنندگان اعضاء پیوندی که برای جلوگیری از پس زدن عضو داروهای ایمونو سوپرسیو می گیرند شانس زیادی برای لنفوماء سارکوم کاپوزی ، سرطان سلول های سنگفرشی پوست و بالاخره سرطان های دهانه رحم و آنوزنیتال دارن …

این محصول “دانلود مقاله سرطان آندومتری و پستان  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلود مقاله سرطان آندومتری و پستان

مطلب پیشنهادی

پاورپوینت جامع و کامل درباره کرمهای قلابدار انسانی

دانلود رایگان پاورپوینت جامع و کامل درباره کرمهای قلابدار انسانی ، مقاله ، تحقیق این محصول" پاورپوینت جامع و کامل درباره کرمهای قلابدار انسانی "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *