خانه / علوم پزشکی / دانلود مقاله روغن زیتون برای سلامتی
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود مقاله روغن زیتون برای سلامتی

دانلود رایگان دانلود مقاله روغن زیتون برای سلامتی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود مقاله روغن زیتون برای سلامتی “را از ایران فایل دانلود نمایید.


بزرگترین چربی غیر اشباع روغن زیتون است و آن جزء اولیه از رژیم مدیترانه است. روغن زیتون یک آب میوه طبیعی است که نگهدارنده مزه، ویتامین ها و خواص میوه زیتون است. روغن زیتون تنها روغن سبزی است که می تواند به عنوان عضاره تازه میوه استفاده شود. تاثیرات مفید برای سلامتی زیتون ناشی از مقدار زیاد اسیدهای چرب و مقدار زیاد مواد آنتی اکسیدان است. مطالعات نشان می دهد که روغن زیتون حفاظتی در برابر بیماری قلبی با کنترل مقدار کلسترول (بد) LDL زمانیکه سطح (کلسترول خوب) HDL را افزایش می دهد را ارائه می دهد. هیچ روغن طبیعی تولیدی دیگری دارای چنین مقدار غیر اشباع به عنوان روغن زیتون دارای اسید روغنی نمی باشد. روغن زیتون خیلی خوب قابل تحمل توسط شکم است. در حقیقت، روغن زیتون دارای اثر مثبت بر روی ورم معده و زخم معده دارد. روغن زیتون تراوش صفرا و هورمون پانکراس را خیلی بیشتر از داروهای تجویز شده فعال می کند. در نتیجه احتمال وقوع سنگ صفرا را کاهش می دهد. روغن زیتون و بیماری قلبی: مطالعات نشان می دهد که افرادی که ml 25 حدود ۲ قاشق غذاخوری – از روغن زیتون به صورت روزانه برای یک هفته اکسیداسیون کمتر ک …

این محصول “دانلود مقاله روغن زیتون برای سلامتی  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلود مقاله روغن زیتون برای سلامتی

مطلب پیشنهادی

دانلود تحقیق کامل درمورد سکرتین انسانی – اثرات بیولوژیکی و کینتیک پلاسمایی در انسانها

دانلود رایگان دانلود تحقیق کامل درمورد سکرتین انسانی - اثرات بیولوژیکی و کینتیک پلاسمایی در انسانها ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود تحقیق کامل درمورد سکرتین انسانی - اثرات بیولوژیکی و کینتیک پلاسمایی در انسانها "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *