خانه / علوم انسانی / دانلود مقاله رانت و رانت خواری
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود مقاله رانت و رانت خواری

دانلود رایگان دانلود مقاله رانت و رانت خواری ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود مقاله رانت و رانت خواری “را از ایران فایل دانلود نمایید.


  مشخصات این فایل عنوان: رانت و رانت خواری فرمت فایل:word( قابل ویرایش) تعداد صفحات: ۴۱ این مقاله درمورد رانت و رانت خواری است. خلاصه آنچه در  مقاله رانت و رانت خواری می خوانید :    رانت های غیر مولد    باید توجه داشت، که در روند توسعه و تحولات سازوکار بازار آزاد، کاملاجدا از شدت و چگونگی مداخله دولت در امور اقتصادی، همواره این خطر وجود دارد که سرمایه خلاق جامعه جذب فعالیت های غیر مولد و حتی مخرب شود. همان طور که «بومال» خاطرنشان می کند، چنانچه ساختار انگیزه های اقتصادی یک جامعه به گونه ای باشد که برای فعالیت های مخرب نظیر جنگ افروزی و قاچاق اسلحه و موادمخدر، رانت اقتصادی تولید شود، در آن صورت سرمایه های خلاق جامعه جذب این فعالیت ها خواهند شد. پاره ای از فعالیت های دیگر مخرب نیستند، اما ارزش افزوده نیز به وجود نمی آورند، مانند واسطه گری و دلالی های بی مورد که با دست به دست کردن غیرضروری کالاها موجب افزایش قیمت ها می شوند. مجددا، همان طور که «نورس» اشاره می کند، وقتی که ساختار انگیزه های اقتصادی جامعه به گونه ای ش …

این محصول “دانلود مقاله رانت و رانت خواری  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

رانت چیست و چرا ایجاد می شود , رانت جویی سیاسی در ایران قبل و بعد از انقلاب اسلامی , رانت اقتصادی

مطلب پیشنهادی

دانلود فایل ورد Word تحقیق بررسی عقد وکالت

دانلود رایگان دانلود فایل ورد Word تحقیق بررسی عقد وکالت ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود فایل ورد Word تحقیق بررسی عقد وکالت "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *