خانه / علوم پایه / دانلود مقاله توزیع پوآسون و نرمال
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود مقاله توزیع پوآسون و نرمال

دانلود رایگان دانلود مقاله توزیع پوآسون و نرمال ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود مقاله توزیع پوآسون و نرمال “را از ایران فایل دانلود نمایید.


  مشخصات این فایل عنوان: توزیع پوآسون و نرمال فرمت فایل: word( قابل ویرایش) تعداد صفحات: ۴۹ این مقاله درمورد توزیع پوآسون و نرمال است. خلاصه آنچه در مقاله توزیع پوآسون و نرمال می خوانید :توزیع نرمال به صورت تقریبی از توزیع دو جمله ایاگر تعداد آزمایش، n بزرگ باشد، محاسبه فراوانیها و احتمالها با استفاده از قضیه دو جمله ای خسته کننده می شود. از آنجائی که بسیاری از مسائل عملی شامل تعداد زیادی از آزمایشهای مکرر است، پیدا کردن یک روش سریعتر برای محاسبه احتمالها حائز اهمیت است. چنین روشی به وسیله توزیع نرمال که مهمترین توزیع احتمال پیوسته بوده و توزیعی است که بیشتر نظریه آماری براساس آن پی ریزی شده است، مهیا می گردد.از شکل ۷-۱ پیداست که با زیاد شدن nانتهای مستطیل های هیستوگرام به یک منحنی زنگدیس نزدیک می شوند. این منحنی فراوانی حدی که با افزایش بیشتر و بیشتر n به دست می آید، منحنی فراوانی نرمال نامیده می شود.استفاده از احتمال برای اندازه گیری عدم قطعیت و تغییرپذیری به صدها سال قبل می‌رسد. احتمال، کاربردهایی در زمینه های متنوع از قبیل پزشکی، قماربازی، پیش بینی هوا، و قانون …

این محصول “دانلود مقاله توزیع پوآسون و نرمال  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

متغیر تصادفی نرمال ,سطح ویژه زیر منحنی نرمال ,تعریف و ویژگی های توزیع پواسون

مطلب پیشنهادی

مقاله در مورد تاریخ زمین

دانلود رایگان مقاله در مورد تاریخ زمین ، مقاله ، تحقیق این محصول" مقاله در مورد تاریخ زمین "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *