خانه / فنی و مهندسی / دانلود مقاله ترکیبات و ویژگی های عملگری خرما، شیره و سایر محصولات جانبی
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود مقاله ترکیبات و ویژگی های عملگری خرما، شیره و سایر محصولات جانبی

دانلود رایگان دانلود مقاله ترکیبات و ویژگی های عملگری خرما، شیره و سایر محصولات جانبی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود مقاله ترکیبات و ویژگی های عملگری خرما، شیره و سایر محصولات جانبی “را از ایران فایل دانلود نمایید.


سه واریته خرما از کشور عمان که توسط خشک کن های خورشیدی و به صورت طبیعی خشک شده اند به همراه  شیره و سایر محصولات خرما  (کیک های فشرده و هسته) به منظور بررسی ترکیبات فیبرهای رژیمی، ترکیبات فنولی کل و خواص آنتی اکسیدانی مورد آزمایش قرار گرفتند. کربوهیدرات ها ترکیب اصلی را در تمامی واریته های خرما، شیره و سایر محصولات تشکیل می دهند و به همراه آن رطوبت و مقدار کمی پروتئین، چربی و خاکستر نیز وجود دارد . کیک های فشرده حاوی بالاترین میزان پروتئین می باشند و محدوده ی تغلیظ آنها ازg 100 /gr 62/3 در واریته Shahal تاgr100/ gr 23/5  در واریته Mabseeli ، متغیر است. در حالی که میزان چربی در هسته بالاترین مقدار را داشته و محدوده آن بین gr/100 / gr02/5 درواریته  Mabseeli تا gr100/ gr 9/5 در واریته sellah- um متغیر است. هسته در بین خرما، شیره و محصولات دیگر خرما، حاوی بالاترین مواد فنولی( mg 4430- 3102 اسید گالیک به ازای هر gr 100 وزن) و خواص آنتی اکسیدانی ( ۹۲۹-۵۸۰ /  mol ترو لوکس به ازای هر گرم ) می باشد. نتایج حاصله اشاره می کند که محصولات وابسته به خرما به خصوص هسته …

این محصول “دانلود مقاله ترکیبات و ویژگی های عملگری خرما، شیره و سایر محصولات جانبی  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلود مقاله ترکیبات و ویژگی های عملگری خرما, شیره و سایر محصولات جانبی

مطلب پیشنهادی

دانلود پروژه تبدیل یک نیروگاه تولید انرژی مازوت سوز به یک نیروگاه تولید انرژی گازسوز

دانلود رایگان دانلود پروژه تبدیل یک نیروگاه تولید انرژی مازوت سوز به یک نیروگاه تولید انرژی گازسوز ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود پروژه تبدیل یک نیروگاه تولید انرژی مازوت سوز به یک نیروگاه تولید انرژی گازسوز "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *