خانه / عمومی و آزاد / دانلود مقاله تبلیغات تلویزیونی در گذشته، حال، آینده
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود مقاله تبلیغات تلویزیونی در گذشته، حال، آینده

دانلود رایگان دانلود مقاله تبلیغات تلویزیونی در گذشته، حال، آینده ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود مقاله تبلیغات تلویزیونی در گذشته، حال، آینده “را از ایران فایل دانلود نمایید.


  مشخصات این فایل عنوان: تبلیغات تلویزیونی در گذشته، حال، آینده فرمت فایل: word( قابل ویرایش) تعداد صفحات: ۲۲ این پروژه درمورد تبلیغات تلویزیونی در گذشته، حال، آینده است. خلاصه آنچه در مقاله تبلیغات تلویزیونی در گذشته، حال، آینده می خوانید :گاهی تبلیغات دیجیتال چنان ظرافتمندانه صورت می گیرد که تکان دهنده است. مثلاً در پخش مستقیم برنامه تحویل سال نوی «جشن هزاره» در میدان تایمز نیویورک، شرکت CBS از PVI خواست تا با استفاده از تبلیغات دیجیتالی به جای تبلیغات نصب شده NBC در میدان، تبلیغات CBS نمایش داده شود.یک روش دیگر استفاده از کامپیوتر برای تبلیغات، اضافه کردن کالاها و نمادها پس از ضبط یک برنامه است. در این روش، کالا و یا نماد یک شرکت به صور مختلف در فیلمی که قبلاً تهیه شده است، اضافه می شود. به عنوان مثال، شرکت تلویزیونی TNT در سال ۲۰۰۱ با PVI قراردادی منعقد کرد تا در پخش مجدد سریال «قانون و نظم» (Law & Order ) کالاها و نمادهای تبلیغاتی جدیدی اضافه شوند. در آن زمان، دنی ویلکینسن رئیس وقت شرکت PVI گفت: « شما پخش مجدد این سریال را با کالاهای جدید از …

این محصول “دانلود مقاله تبلیغات تلویزیونی در گذشته، حال، آینده  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

تبلیغات تلویزیونی در گذشته چگونه بوده است , تبلیغات تلویزیونی

مطلب پیشنهادی

ترافیک شهری- ۱۳ ص

دانلود رایگان ترافیک شهری- ۱۳ ص ، مقاله ، تحقیق این محصول" ترافیک شهری- ۱۳ ص "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *