خانه / علوم انسانی / دانلود مقاله تاریخ اسلام ازآغاز تاسال ۱۱ هجری
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود مقاله تاریخ اسلام ازآغاز تاسال ۱۱ هجری

دانلود رایگان دانلود مقاله تاریخ اسلام ازآغاز تاسال ۱۱ هجری ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود مقاله تاریخ اسلام ازآغاز تاسال ۱۱ هجری “را از ایران فایل دانلود نمایید.


اوضاع دینی عربستان قبل از پیامبر؟ تاریخ ادیان به قدمت تاریخ زندگی انسان برروی زمین است .هیچ دوره ای از زندگی بشررا نمی توان سراغ گرفت که در آن از دین خبری نباشد .پرستش امری فطری وداشتن معبودیا معبودهایی ،از همان اول با زندگی بشر قرین گشته است اوضاع دینی عربستان قبل از اسلام وپیامبر مهمترین ادیان موجود در عربستان تا پیش از قرن هفتم میلادی (قرن ظهور اسلام )را می توان اینچنین بر شمرد: ستاره شناسی دین یهود مسیحیت آیین زرتشت: طبیعی بود که آیین زرتشت به عنوان دین رسمی ایران در مناطق تحت نفوذ ساسانیان حضور داشته باشد.لذا در قلمرو حیره ،در مرزهای شمال شرقی عربستان ،این آیین شناخته شده بود .              5- آیین حنیف:     پیروان این آیین گروهی بودند که بت نمی پرستیدند ولی به یهودیت یامسیحیت نیز گرایش نداشتند           6-بت پرستی : آیین شرک بر سرتاسر شبه جزیره حاکم بود .بت پرستی را فردی به نام عمربن لحی که از خزاعه وساکن مکه بود،در سفر به بلقاء شام فرا گرفت .وی درب …

این محصول “دانلود مقاله تاریخ اسلام ازآغاز تاسال ۱۱ هجری  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلود مقاله تاریخ اسلام ازآغاز تاسال ۱۱ هجری

مطلب پیشنهادی

تحقیق در مورد تاثیر قرعه کشی درافزایش سپرده گذاری در

دانلود رایگان تحقیق در مورد تاثیر قرعه کشی درافزایش سپرده گذاری در ، مقاله ، تحقیق این محصول" تحقیق در مورد تاثیر قرعه کشی درافزایش سپرده گذاری در "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *