خانه / علوم پزشکی / دانلود مقاله بیماری های مشترک حیوان و انسان
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود مقاله بیماری های مشترک حیوان و انسان

دانلود رایگان دانلود مقاله بیماری های مشترک حیوان و انسان ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود مقاله بیماری های مشترک حیوان و انسان “را از ایران فایل دانلود نمایید.


 1-هاری: هاری چیست ؟ یک بیماری ویروسی حاد ، قابل انتقال بین انسان و جانوران خونگرم است که آن را می توان صد در صد کشنده به شمار آورد . مخزن بیماری چه حیواناتی هستند ؟ کلیه حیوانات خونگرم پستاندار چه اهلی و چه وحشی به این بیماری حساس می باشند : حیوانات خانگی : مانند سگ ، گربه ، گوسفند ،گاو ، الاغ ،اسب و شتر و … حیوانات وحشی : مانند روباه ، شغال ، گرگ … جوندگان : مانند موش خرما ،سمور. پرندگان : مانند خفاش .  عمده ترین راه های سرایت بیماری : به وسیله گاز گرفتن یا پنجه کشیدن حیوانات هار . به وسیله مخاط و پوست : اگر خراش یا زخمی در پوست وجود داشته باشد و فرد با ویروس یا مخزن بیماری در تماس باشد بیماری قابل سرایت است  . ضمنا سگ ها و گربه های به ظاهر سالم که در اواخر دوره کمون بیماری هستند می توانند از طریق لیسیدن لب ، چشم و بینی افرادی که یا آن ها بازی می کنند بیماری را انتقال دهند . علائم بیماری هاری : الف – دوره نهفتگی : این دوره در انسان بین ۲ تا ۸ هفته و گاهی سریع تا ۵ روز و به طور نادر تا یکسال و بیشتر می باشد . دوره مقدماتی بیماری : بع …

این محصول “دانلود مقاله بیماری های مشترک حیوان و انسان  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلود مقاله بیماری های مشترک حیوان و انسان

مطلب پیشنهادی

دانلود پاورپوینت مهارت برقراری ارتباط – ۶۷ اسلاید

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت مهارت برقراری ارتباط - ۶۷ اسلاید ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود پاورپوینت مهارت برقراری ارتباط - ۶۷ اسلاید "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *