خانه / فنی و مهندسی / دانلود مقاله بهینه سازی روش تولید خیار شور تخمیری
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود مقاله بهینه سازی روش تولید خیار شور تخمیری

دانلود رایگان دانلود مقاله بهینه سازی روش تولید خیار شور تخمیری ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود مقاله بهینه سازی روش تولید خیار شور تخمیری “را از ایران فایل دانلود نمایید.


  فرآیند تولید خیار شور به روش تخمیری ، به واسطه تولید اسید لاکتیک و ایجاد طعم و آرومای مطلوب،  دارای اهمیت است. هدف از این تحقیق بهینه سازی تولید خیار شور تخمیری  با استفاده از پاستوریزاسیون و بسته بندی خیار شور های تخمیری و تولید خیار شور تخمیری با درصد اپتیمم نمک و اسید می باشد. جهت انجام طرح،  ابتدا خیارشور به روش تخمیری  تولید گردید.  محلول مورد استفاده ،  در دو فرمولاسیون تولید گردید،  نمک مورد استفاده در تهیه محلول  اولیه، ۹%   و ۸% در نظر گرفته شد.بعد از انجام عمل تخمیر  جهت پرکردن در شیشه و انجام پاستوریزه از محلولهای با فرمولاسیون متفاوت استفاده شد.نتایج حاصل ا ز آزمایشات فیزیکو شیمیایی و حسی نشان داد  نمونه ای از خیار شور که در آن از درصد نمک ۸% و اسیدیته ۲/% در محلول اولیه جهت تخمیر و از درصد نمک ۴/۴%و اسیدیته ۶/% در محلول ثانویه جهت پرکردن در شیشه و پاستوریزه کردن استفاده شد، از نظر رنگ و طعم و بافت و خصوصیات شیمیایی بیشترین امتیاز را گرفت و جهت استفاده در صنعت به عنوان مناسبترین نمونه انتخاب شد. کلمات کلیدی …

این محصول “دانلود مقاله بهینه سازی روش تولید خیار شور تخمیری  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلود مقاله بهینه سازی روش تولید خیار شور تخمیری

مطلب پیشنهادی

کارآموزی و پروژه-مراحل و نحوه اجرای سازه های بتنی و محاسبات آن-در قالبdocx – در ۷۰ صفحه

دانلود رایگان کارآموزی و پروژه-مراحل و نحوه اجرای سازه های بتنی و محاسبات آن-در قالبdocx - در ۷۰ صفحه ، مقاله ، تحقیق این محصول" کارآموزی و پروژه-مراحل و نحوه اجرای سازه های بتنی و محاسبات آن-در قالبdocx - در ۷۰ صفحه "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *