خانه / فنی و مهندسی / دانلود مقاله بهینه سازی بیمارستان
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود مقاله بهینه سازی بیمارستان

دانلود رایگان دانلود مقاله بهینه سازی بیمارستان ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود مقاله بهینه سازی بیمارستان “را از ایران فایل دانلود نمایید.


دانلود مقاله بهینه سازی بیمارستان نوع فایل  :  Word  تعداد صفحات : 23 فهرست و پیشگفتار ۱- مقدمه ۲- یک رگی کردن  3- دیوراچینی ۴- دیوارسازی ۵- ملات و انواع آن ۶- لایه های مختلف دیوار اطاقها ۷- کف سازی ۸- سرویس ها ۹- سقف کاذب ۱۰- در و پنجره مقدمه: موضوع: بهینه سازی بال شمالغربی بیمارستان هاشمی نژاد (شامل طبقه اول و همکف) وابسته به دانشگاه علوم پزشکی ایران. سال تأسیس: ۱۳۴۳٫ خدمات بیمارستان: یکی از مراکز قدیمی دانشگاهی و مرکز فوق تخصصی کلیه ایران می باشد. هدف از بازسازی: ۱- مجهز کردن بیمارستان به دستگاههای پیشرفته و مدرن در خصوص پیوند کلیه و متعلقات آن. ۲- برچیدن تجهیزات پزشکی قدیمی و جایگزینی تجهیزات تازه و بهداشتی و گسترش خدمات به بیماران کلیوی و … این مرکز در اواخر خردادماه به همت دفتر ریاست جمهوری و دانشگاه علوم پزشکی ایران با پیمانکاری شرکت مهندسی کنترل ولت (control volt. Eng. Co) بازسازیش آغاز شد و با برنامه های زمان بندی شده مقرر شده که بصورت تقسیم بندی بیمارستان به چندین فاز، این مرکز بطور کامل بازسازی شود که پی …

این محصول “دانلود مقاله بهینه سازی بیمارستان  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلود مقاله بهینه سازی بیمارستان,دانلود تحقیق بهینه سازی بیمارستان,عمران

مطلب پیشنهادی

دانلود پروژه تبدیل یک نیروگاه تولید انرژی مازوت سوز به یک نیروگاه تولید انرژی گازسوز

دانلود رایگان دانلود پروژه تبدیل یک نیروگاه تولید انرژی مازوت سوز به یک نیروگاه تولید انرژی گازسوز ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود پروژه تبدیل یک نیروگاه تولید انرژی مازوت سوز به یک نیروگاه تولید انرژی گازسوز "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *