خانه / علوم انسانی / دانلود مقاله برزخ از دیدگاه قرآن
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود مقاله برزخ از دیدگاه قرآن

دانلود رایگان دانلود مقاله برزخ از دیدگاه قرآن ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود مقاله برزخ از دیدگاه قرآن “را از ایران فایل دانلود نمایید.


از نظر قرآن مجید « عالم برزخ » وجود دارد و انسان ها پس از مرگ تا قیامت در آن جا خواهند بود و هر کس در قبال اعمال دنیوی اش در آن جا از نعمتها ی الهی یا از عذاب های الهی بر خوردار خواهند بود . مرحوم علامه ی طباطبایی ، مفسر بزرگ عالم اسلام ، در ذیل آیه ی شریفه ۹۹ و ۱۰۰ سوره ی مؤمن در تفسیر شریف المیزان می فرماید : «مراد از برزخ طبق آنچه که سیاق آیات می رساند عالم قبر است و عالم قبر همان « عالم مثالی » است که انسان در آن بعد از مرگش تا روز قیامت زندگی می کند و بر این واقعیت آیات دیگری نیز دلالت می کند . » مرحوم « علامه شهید مطهری » در کتاب « زندگی جاوید یا حیات اخروی» می فرماید : « آیا انسان پس از مرگ دوباره وارد عالم قیامت می شود و کارش یکسره می گردد ، و یا انسان در فاصله ی مرگ و قیامت یک عالم خاصی را طی می کند و هنگامی که قیامت کبری به پا شد وارد عالم قیامت می گردد ؟ مطابق آن چه از نصوص قرآن کریم و اخبار و روایات متواتر و غیر قابل انکاری که از رسول اکرم (ص) و ائمه اطهار (ع) رسیده است استفاده می شود هیچ کس بلا فاصله پس ا …

این محصول “دانلود مقاله برزخ از دیدگاه قرآن  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلود مقاله برزخ از دیدگاه قرآن

مطلب پیشنهادی

دانلود جزوه رشد لورا برک

دانلود رایگان دانلود جزوه رشد لورا برک ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود جزوه رشد لورا برک "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *