خانه / علوم انسانی / دانلود مقاله بررسی و ارزیابی ریسک مشتریان
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود مقاله بررسی و ارزیابی ریسک مشتریان

دانلود رایگان دانلود مقاله بررسی و ارزیابی ریسک مشتریان ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود مقاله بررسی و ارزیابی ریسک مشتریان “را از ایران فایل دانلود نمایید.


  مشخصات این فایل عنوان: بررسی و ارزیابی ریسک مشتریان فرمت فایل:word( قابل ویرایش) تعداد صفحات: ۸۶ این مقاله درمورد بررسی و ارزیابی ریسک مشتریان است. خلاصه آنچه در  مقاله بررسی و ارزیابی ریسک مشتریان می خوانید :ویژگی های ورودی برای تحلیل تمایز خطی (LDA) ، رگرسیون لجستیک (LR) و شبکه های عصبی لازم است که متغیرهای ورودی مقادیر عددی داشته باشند. متغیرهای غیرعددی باید به متغیرهای عددی تبدیل شوند. کاربردهای LDA ملزومات بیشتری را نیاز دارند (Leker , 1993). یکی از نیازهای اساسی LDA که البته یکی از انتقادهای اصلی آن هم بشمار می رود، این فرض است که متغیرها دارای توزیع نرمال چند متغیره باشند و همچنین ماتریس های کواریانس برای گروه ها یکسان باشد. بعضی از روش های آماری توسط سازندگان مدل برای آزمون این فرض های آماری مورد استفاده قرار می گیرند.(Feidicker,1992)   بعضی دیگر از سازندگان مدل سعی دارند که متغیرهای ورودی را طوری تبدیل کنند که چگالی حاشیه ای آنها تقریباً نرمال باشد و این کار معمولاً با بکار بردن تبدیل یکنواخت از نوع توان کم انجام می شود. در بسیاری موارد اطلاعات …

این محصول “دانلود مقاله بررسی و ارزیابی ریسک مشتریان  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

ریسک اعتباری , اصول مدیریت ریسک اعتباری ,برآورد ریسک و ظرفیت اعتباری با استفاده از شبکه های عصبی و مدل رگرسیون

مطلب پیشنهادی

پروژه بررسی وضعیت بانکهای خصوصی در ایران

دانلود رایگان پروژه بررسی وضعیت بانکهای خصوصی در ایران ، مقاله ، تحقیق این محصول" پروژه بررسی وضعیت بانکهای خصوصی در ایران "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *