خانه / فنی و مهندسی / دانلود مقاله بررسی ویژگیهای میکروبی و فیزیکوشیمیایی کنسانتره پروتئین ماهی ( FPC)‌ تولید شده از ماهی کپورنقره‌ای ( Hypophthalmichthys molitrix)
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود مقاله بررسی ویژگیهای میکروبی و فیزیکوشیمیایی کنسانتره پروتئین ماهی ( FPC)‌ تولید شده از ماهی کپورنقره‌ای ( Hypophthalmichthys molitrix)

دانلود رایگان دانلود مقاله بررسی ویژگیهای میکروبی و فیزیکوشیمیایی کنسانتره پروتئین ماهی ( FPC)‌ تولید شده از ماهی کپورنقره‌ای ( Hypophthalmichthys molitrix) ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود مقاله بررسی ویژگیهای میکروبی و فیزیکوشیمیایی کنسانتره پروتئین ماهی ( FPC)‌ تولید شده از ماهی کپورنقره‌ای ( Hypophthalmichthys molitrix) “را از ایران فایل دانلود نمایید.


کنسانتره پروتئین ماهی (FPC) پودری است به رنگ شیری یا سفید مایل به خاکستری ، با ارزش تغذیه‌ای فراوان که در بسیاری از کشورها به منظور مصارف انسانی در شرایطی کاملاً  بهداشتی به طرق مختلف از انواع ماهیان خوراکی تهیه می‌شود. درصد پروتئین این فرآورده در مقایسه با ماهی اولیه بسیار بالاتر بوده و از لحاظ اسیدهای آمینه ضروری نظیر متیونین و لیزین و همچنین برخی مواد معدنی نظیر کلسیم و فسفر بسیار غنی است. بنابراین افزودن مقادیر کنترل شده FPC بعنوان یک مکمل پروتئینی با ارزش به غذای روزمره انسان بویژه در رژیم غذایی افرادی که دچار کمبود پروتئین هستند و از سوء تغذیه رنج می‌برند نقش مؤثری در تأمین نیازهای غذایی آنها ایفا کرده و موجبات سلامت جسمی ، فکری و نشاط مصرف کننده را فراهم می‌سازد.  به منظور آگاهی از ویژگیهای فیزیکوشیمیایی و میکروبی FPC تولید شده از ماهی کپور نقره‌ای ،‌مطابق روش های توصیه شده مؤسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران آزمایش های مربوطه انجام پذیرفت. براین اساس جهت آزمایش های میکروبی ابتدا از FPC تولیدشده ، رقت سازی انجام و سپس  شمارش کلی می …

این محصول “دانلود مقاله بررسی ویژگیهای میکروبی و فیزیکوشیمیایی کنسانتره پروتئین ماهی ( FPC)‌ تولید شده از ماهی کپورنقره‌ای ( Hypophthalmichthys molitrix)  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلود مقاله بررسی ویژگیهای میکروبی و فیزیکوشیمیایی کنسانتره پروتئین ماهی ( FPC)‌ تولید شده از ماهی کپورنقره‌ای ( Hypophthalmichthys molitrix) , به روش اس

مطلب پیشنهادی

تحقیق در مورد بررسی انواع خشک‌کن‌های خورشیدی

دانلود رایگان تحقیق در مورد بررسی انواع خشک‌کن‌های خورشیدی ، مقاله ، تحقیق این محصول" تحقیق در مورد بررسی انواع خشک‌کن‌های خورشیدی "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *