خانه / علوم انسانی / دانلود مقاله بررسی لیست حقوق و دستمزد شرکت زمزم
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود مقاله بررسی لیست حقوق و دستمزد شرکت زمزم

دانلود رایگان دانلود مقاله بررسی لیست حقوق و دستمزد شرکت زمزم ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود مقاله بررسی لیست حقوق و دستمزد شرکت زمزم “را از ایران فایل دانلود نمایید.


  مشخصات این فایل عنوان: بررسی لیست حقوق و دستمزد شرکت زمزم فرمت فایل: word( قابل ویرایش) تعداد صفحات: ۵۱ این مقاله درمورد بررسی لیست حقوق و دستمزد شرکت زمزم است. خلاصه آنچه در مقاله بررسی لیست حقوق و دستمزد شرکت زمزم می خوانید :در این فصل به توضیح چگونگی محاسبه تک تک اقلام موجود در لیست حقوق و دستمزد خواهیم پرداخت . حقوق ماهیانه: ساعت کارکرد × نرخ حقوقنحوه محاسبه مبلغ ساعت اضافه کاری: مبلغ حقوق ماهانه هر فرد بر اساس قانون وزارت کار مشخص می شود این مبلغ بر تعداد روزهای هر ماه یعنی ۳۰ روز تقسیم می شود عدد حاصله مبلغ حقوق روزانه فرد است اگر این مبلغ را به تعداد ساعات کاری هر روز تقسیم کنیم  مبلغ هر ساعت حقوق به دست می آید حال این عدد را در ۵/۱ضرب می کنیم مبلغ هر ساعت اضافه کاری در روزهای عادی به دست می آید و اگر در ۲ ضرب شود مبلغ اضافه کاری روز های تعطیل به دست می آید.اضافه کار=ساعت اضافه کار×5/1×حقوق روزانه×30حق مسکن: عدد ثابتی که هر ساله توسط وزارت کار و امور اجتماعی اعلام میشود و متغیر می باشد به همین دلیل عدد خاصی برای آن دراین تحقیق …

این محصول “دانلود مقاله بررسی لیست حقوق و دستمزد شرکت زمزم  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

بررسی لیست حقوق و دستمزد شرکت زمزم

مطلب پیشنهادی

دانلود پاورپوینت دعای فرج به زبانهای عربی و فارسی و انگلیسی – ۹ اسلاید

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت دعای فرج به زبانهای عربی و فارسی و انگلیسی - ۹ اسلاید ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود پاورپوینت دعای فرج به زبانهای عربی و فارسی و انگلیسی - ۹ اسلاید "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *