خانه / فنی و مهندسی / دانلود مقاله بررسی استفاده های کاربردی ضایعات صنعت آبگیری مرکبات
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود مقاله بررسی استفاده های کاربردی ضایعات صنعت آبگیری مرکبات

دانلود رایگان دانلود مقاله بررسی استفاده های کاربردی ضایعات صنعت آبگیری مرکبات ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود مقاله بررسی استفاده های کاربردی ضایعات صنعت آبگیری مرکبات “را از ایران فایل دانلود نمایید.


یک سوم از مرکبات تولید شده تحت فرایند قرار می گیرند که اصلی ترین محصول تولیدی آب مرکبات است. ۵۰% از میوه کامل بعد از آب گیری باقی می ماند که این باعث شده تا صنایع تولید آب مرکبات حجم بالایی از محصولات جانبی را تولید کنند که معمولا بعنوان خوراک دام و یا کود استفاده می شوند و میزانی از آنهم بعنوان ضایعات دور ریخته می شود. در حالیکه می توان از این ضایعات در بخش های مختلف صنعت و همچنین صنایع غذایی استفاده کرد. ازجمله تولید فیبر های رژیمی اند که نه تنها بخاطر خواص تغذیه ایکه دارند بلکه بخاطر خصوصیات تکنولوژیکی و عملکردی شان مانند ظرفیت بالای نگهداری آب و روغن نیز مورد توجه قرار دارند. ترکیبات فعال زیستی از جمله فلاونوئیدها و اسیدآسکوربیک دسته دیگری از مواد سلامتی زا هستند که می توان ازمحصولات جانبی عصاره گیری مرکبات و بویژه پوست آنها بدست آورد، استفاده بعنوان سوبسترا در فرایند تخمیر. واژه های کلیدی: محصولات جانبی مرکبات، خصوصیات عملکردی، فیبر رژیمی، ترکیبات زیست فعال در مقایسه با سایر میوه ها در مرکبات نسبت بخش خوراکی به کل میوه کم است و مقادیر ضایعات مانند پوست و دانه بالا است در نتیجه ص …

این محصول “دانلود مقاله بررسی استفاده های کاربردی ضایعات صنعت آبگیری مرکبات  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلود مقاله بررسی استفاده های کاربردی ضایعات صنعت آبگیری مرکبات

مطلب پیشنهادی

نمونه سوال دانش خانواده و جمعیت کد درس : ۱۲۳۳۰۴۴-۱۲۳۳۰۴۳

دانلود رایگان نمونه سوال دانش خانواده و جمعیت کد درس : ۱۲۳۳۰۴۴-۱۲۳۳۰۴۳ ، مقاله ، تحقیق این محصول" نمونه سوال دانش خانواده و جمعیت کد درس : ۱۲۳۳۰۴۴-۱۲۳۳۰۴۳ "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *