خانه / علوم انسانی / دانلود مقاله اوپک
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود مقاله اوپک

دانلود رایگان دانلود مقاله اوپک ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود مقاله اوپک “را از ایران فایل دانلود نمایید.


  مشخصات این فایل عنوان: اوپک فرمت فایل: word( قابل ویرایش) تعداد صفحات: ۶۳ این مقاله درمورد اوپک می باشد. خلاصه آنچه در مقاله اوپک می خوانید :پایه‌های همکاری: فردای بحران ۱۹۷۳ کارشناسان موضع‌گیری مستقل مصرف‌کنندگان و موضع‌گیری سخت تولیدکنندگان را، به عنوان سپری در مقابل اتفاقات اقتصادی رد کردن و عقیده داشتند« نتایجی خوبی در آینده درازمدت برای عموم» در بر نخواهد داشت در نوامبر ۱۹۷۳ در کنفرانس اعراب در الجزایر بود که طرح « گفتگوی اروپا با اعراب» مبنی بر « تکامل طبیعی» بین دو تمدن عرضه شد. جامعه اقتصادی اروپا در جواب تقاضای اتحادیه اعراب سعی کرد از مارس ۱۹۷۴ به بعد همکاری در ۷ زمینه به مرحله عمل درآورد: کشاورزی و توسعه زراعی، صنعتی کردن، زیربناهای اولیه، همکاری مالی، تجارت، همکاری علمی و فنی، امور فرهنگی و اجتماعی و نیروی انسانی.کلوب‌رم گفتگویی را به منظور گشایش راههای همکاری بین اروپای غربی و جامعه عرب در یک دنیای وابستگی قویاً تشویق نمود. در مقابل ژاپن که در منطقه اقیانوس اطلس نفوذ واقعی داشته و در مقابل ایالات متحده امر …

این محصول “دانلود مقاله اوپک  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

مقدمه‌ای درباره اوپک ,آینده سیاسی اوپک ,اساسنامه سازمان اوپک

مطلب پیشنهادی

دانلود فایل ورد Word تحقیق بررسی عقد وکالت

دانلود رایگان دانلود فایل ورد Word تحقیق بررسی عقد وکالت ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود فایل ورد Word تحقیق بررسی عقد وکالت "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *