خانه / علوم انسانی / دانلود مقاله اشتباهات مدیران منابع انسانی
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود مقاله اشتباهات مدیران منابع انسانی

دانلود رایگان دانلود مقاله اشتباهات مدیران منابع انسانی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود مقاله اشتباهات مدیران منابع انسانی “را از ایران فایل دانلود نمایید.


  مشخصات این فایل عنوان: اشتباهات مدیران منابع انسانی فرمت فایل: word( قابل ویرایش) تعداد صفحات: ۳۳ این مقاله درمورد اشتباهات مدیران منابع انسانی می باشد. خلاصه آنچه در مقاله اشتباهات مدیران منابع انسانی می خوانید :-۵- آموزش ندادن کارکنانکارکنان نیز باید در خصوص ارزشیابی، آموزش داده شوند. چرا که ارزشیابی تنها در صورتی نتیجه بخش خواهد بود که مدیریت و کارکنان با یکدیگر و با همکاری یکدیگر پیش روند. هم مدیریت و هم کارکنان می‌بایست بدانند که چرا دست به ارزشیابی می‌زنند.، چگونه ارزشیابی انجام می‌شود و انتظار چه چیزی را باید داشت، علت نگرش سطحی بسیاری از سازمان‌ها نسبت به فرآیند ارزشیابی آن است که گمان می‌کنند، ارزشیابی کاری است که «درباره» کارکنان انجام می‌شود اما در واقع چنین نیست، مگر آن که بخش منابع انسانی چنین رویکردی داشته باشد.۳-۶- باور به این که وادار ساختن مدیران به جمع آوری فرم‌ها سودمند است.یکی از دلایل تأخیر مدیران در تکمیل فرم‌های ارزشیابی این است که فایده کار را درنمی‌یابند، یا آن را نوعی اتلاف وقت می‌پندارن …

این محصول “دانلود مقاله اشتباهات مدیران منابع انسانی  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

اشتباهات رایج دپارتمان‌های منابع انسانی , تحقیق اشتباهات مدیران منابع انسانی

مطلب پیشنهادی

دانلود پاورپوینت دعای فرج به زبانهای عربی و فارسی و انگلیسی – ۹ اسلاید

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت دعای فرج به زبانهای عربی و فارسی و انگلیسی - ۹ اسلاید ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود پاورپوینت دعای فرج به زبانهای عربی و فارسی و انگلیسی - ۹ اسلاید "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *