خانه / علوم انسانی / دانلود مقاله ارزشیابی مهارت شغلی مدیر آموزشگاه
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود مقاله ارزشیابی مهارت شغلی مدیر آموزشگاه

دانلود رایگان دانلود مقاله ارزشیابی مهارت شغلی مدیر آموزشگاه ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود مقاله ارزشیابی مهارت شغلی مدیر آموزشگاه “را از ایران فایل دانلود نمایید.


  مشخصات این فایل عنوان: ارزشیابی مهارت شغلی مدیر آموزشگاه فرمت فایل: word( قابل ویرایش) تعداد صفحات: ۱۰۳ این مقاله درمورد ارزشیابی مهارت شغلی مدیر آموزشگاه می باشد. خلاصه آنچه در مقاله ارزشیابی مهارت شغلی مدیر آموزشگاه می خوانید :فصل هشتم: نحوه پیشگیری از حوادث و رعایت نکات ایمنی و بهداشت محیط کار:- امروزه بهداشت حرفه ای را چنین تعریف کرده اند: علم و هنر پیشگیری از اثرات سوئی که در طرزکار، محیط کار و خصلت کار وجود دارد و سلامت شاغل را به خطر انداخته و باعث ایجاد بیماریهای حرفه ای، مسمومیتهای شغلی و حوادث ناشی از کار می شود.کمیته مشترک سازمان بهداشت جهانی و سازمان بین المللی کار اهداف بهداشت حرفه ای را چنین ترسیم کرده¬اند:-تامین، حفظ و ارتقای سطح سلامت جسمانی، روانی و اجتماعی کارکنان در هر پیشه ای که هستند‎‎‎-پیشگیری از بیماریها و حوادث ناشی از کار‎-انتخاب کارگر یا کارمند برای محیط و شغلی که ازنظر جسمانی و روانی توانایی انجام آن را دارد و یا به طور اختصار تطبیق کار با انسان و در صورت عدم امکان، تطبیق انسان با کار.در کتاب حاضر مؤلفان سعی کرده اند با اس …

این محصول “دانلود مقاله ارزشیابی مهارت شغلی مدیر آموزشگاه  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

برقراری روابط انسانی و اصول ارتباطات ,نحوه تهیه گزارش های مورد نیاز یک آموزشگاه ,نظارت بر امور مالی آموزشگاه

مطلب پیشنهادی

پروژه بررسی وضعیت بانکهای خصوصی در ایران

دانلود رایگان پروژه بررسی وضعیت بانکهای خصوصی در ایران ، مقاله ، تحقیق این محصول" پروژه بررسی وضعیت بانکهای خصوصی در ایران "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *