خانه / علوم انسانی / دانلود مقاله ارائه یک سیستم خبره جهت کاریابی برای افراد بیکار
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود مقاله ارائه یک سیستم خبره جهت کاریابی برای افراد بیکار

دانلود رایگان دانلود مقاله ارائه یک سیستم خبره جهت کاریابی برای افراد بیکار ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود مقاله ارائه یک سیستم خبره جهت کاریابی برای افراد بیکار “را از ایران فایل دانلود نمایید.


دانلود مقاله ارائه یک سیستم خبره جهت کاریابی برای افراد بیکار نوع فایل  :  Word  تعداد صفحات : 13 فهرست و پیشگفتار   چکیده : این مقاله یک ES را برای ارزیابی افراد بیکار در خصوص پستهای معین نشان می دهد این خبره از تکنیکهای Neuro –Fuzry برای تجزیه و تحلیل یک پایگاه داده ها از افرادبیکار و بنگاهههای کاریابی  استفاده می کنند فرآیند انطباق یک فرد بیکار با یک کار پیشنهاد شده انجام می شود از طریق یک ………..از سیستم Neuro –Fuzry مجموعه های ازمایشات گسترده تاریخچه ای از داده های افراد بیکار (که متعلق به یک کلاس اجتماعی هستند) پستهای متعددی را می پذیرند یا رد می کنند. { آزمایشات گسترده نشان می دهند که مجموعه های افراد بیکار (که به یک کلاس اجتماعی تعلق دارند)  پستهای متعددی را می پذیرند یا رد می کنند.} که در این پروژه استفاده می شود جهت تعیین اوزان پارامتر های سیستم. مثالهای جدید از Case هایی رسیده از قبول یا رد یک موقعیت بعنوان یک بخش  از مجموعه آموزشی در نظر گرفته می شوند. …

این محصول “دانلود مقاله ارائه یک سیستم خبره جهت کاریابی برای افراد بیکار  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلود مقاله ارائه یک سیستم خبره جهت کاریابی برای افراد بیکار,دانلود تحقیق ارائه یک سیستم خبره جهت کاریابی برای افراد بیکار

مطلب پیشنهادی

دانلود مقاله تاثیر مدیریت ارتباط با مشتری وکیفیت ارتباط بر ارزش چرخه عمر مشتری

دانلود رایگان دانلود مقاله تاثیر مدیریت ارتباط با مشتری وکیفیت ارتباط بر ارزش چرخه عمر مشتری ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود مقاله تاثیر مدیریت ارتباط با مشتری وکیفیت ارتباط بر ارزش چرخه عمر مشتری "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *