خانه / علوم انسانی / دانلود مقاله ابزارهایی جهت تجزیه و تحلیل تصمیمات
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود مقاله ابزارهایی جهت تجزیه و تحلیل تصمیمات

دانلود رایگان دانلود مقاله ابزارهایی جهت تجزیه و تحلیل تصمیمات ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود مقاله ابزارهایی جهت تجزیه و تحلیل تصمیمات “را از ایران فایل دانلود نمایید.


  مشخصات این فایل عنوان:ابزارهایی جهت تجزیه و تحلیل تصمیمات فرمت فایل: word( قابل ویرایش) تعداد صفحات: ۲۵ این مقاله درمورد ابزارهایی جهت تجزیه و تحلیل تصمیمات است. خلاصه آنچه در مقاله ابزارهایی جهت تجزیه و تحلیل تصمیمات می خوانید :نمونه هایی از کاربرد تجاری :یک حسابرس می تواند تکنیک های نمونه سازی اتفاقی را برای حسابرسی به مقادیر قابل دریافت برای مشتریان استفاده می کند.یک مدیر کارخانه میتواند از روشهای کنترل کیفیت آماری برای بررسی کیفیت محصولاتش همراه با حداقل آزمایش و بررسی استفاده کند.یک تحلیل گر مالی ممکن است از پیشرفت وارتباط برای فهم رابطه یک نسبت مالی با یک سری از متغیرهای دیگر در تجارت استفاده کند.یک بازاریاب ممکن است از آزمایش اهمیت برای پذیرفتن یا ردکردن فرضیه ها درباره یک گروه ازخریداران که آرزو می کند محصول ویژه را بفروشد استفاده کند.یک مدیر فروش از تکنیکهای آماری برای پیش بینی فروشها برای سال های آینده استفاده میکنند.تجزیه و تحلیل تصمیم : قابل تصدیق کردن تصمیمات قابل دفاع تجزیه و تحلیل نظمی از برآورد جزئیات پیچیده در مناسبات ارزشها و نامعینات است.ارزش ها به طور …

این محصول “دانلود مقاله ابزارهایی جهت تجزیه و تحلیل تصمیمات  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

تجزیه و تحلیل تصمیمات پرمخاطره , عوامل مدل های تحلیلی تصمیم ,یک بازنگری در نگرش تحلیلانه تصمیم

مطلب پیشنهادی

تحقیق درباره تاریخچه مشاوره در جهان

دانلود رایگان تحقیق درباره تاریخچه مشاوره در جهان ، مقاله ، تحقیق این محصول" تحقیق درباره تاریخچه مشاوره در جهان "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *