خانه / علوم پایه / دانلود مقاله آثار زیست‌محیطی خودروهای از رده خارج شده
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

دانلود مقاله آثار زیست‌محیطی خودروهای از رده خارج شده

دانلود رایگان دانلود مقاله آثار زیست‌محیطی خودروهای از رده خارج شده ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ دانلود مقاله آثار زیست‌محیطی خودروهای از رده خارج شده “را از ایران فایل دانلود نمایید.


بسیاری از کشورها از ابتدای سال ۱۹۹۰ با توجه به قوانینی که برای کاهش تاثیر ضایعات خودروهای فرسوده بر روی محیط زیست وضع شده بود، برنامه‌های خود را در ارتباط با کاهش این ضایعات اعلام کردند. به هر حال کاهش عمر خودروهای در حال تردد باعث افزایش سیکل زمانی انتشار گاز CO2 می‌شود. این امر حتی در مورد خودروهایی که قرار است در آینده تولید شوند نیز صادق است، مگر اینکه در مورد بهینه‌سازی مصرف سوخت آنها پیشرفت‌های موثر و البته بموقع‌تری نسبت به گذشته حاصل آید. کاهش «عمر مفید» خودروهایی که از بنزین استفاده می‌کنند. بدون استفاده از کاتالیزورهای مبدل البته باعث کاهش دوره انتشار گازهایی مانند NOx و Voc در محیط می‌شود و در واقع ممکن است مقدار نشر این گازها را در محیط زیست کمتر کند. اما از لحاظ اقتصادی، استفاده از کاتالیزورهای مبدل بر روی این خودروها بسیار به صرفه‌تر از حالت قبلی است. به هر حال در آینده‌ای نزدیک تاثیر عمر مفید خودروها بر دوره انتشار گازهایی از قبیل NOx و Voc کاهش خواهد یافت عملکرد خودروها در زمینه استفاده بهینه از انرژی و کاهش یاف …

این محصول “دانلود مقاله آثار زیست‌محیطی خودروهای از رده خارج شده  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلود مقاله آثار زیست‌محیطی خودروهای از رده خارج شده

مطلب پیشنهادی

پاورپوینت درباره آشنایی با روش طیف بینی NMR(رزونانس مغناطیسی هسته )

دانلود رایگان پاورپوینت درباره آشنایی با روش طیف بینی NMR(رزونانس مغناطیسی هسته ) ، مقاله ، تحقیق این محصول" پاورپوینت درباره آشنایی با روش طیف بینی NMR(رزونانس مغناطیسی هسته ) "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *